З віртуальними приватними серверами Host-world.com.ua ви отримаєте надійну роботу вашого онлайн бізнесу за оптимальними цінами. Пропозиція Host-world.com.ua включає різні види хостингу:

  • VPS хостинг сервер

  • Виділений сервер

 

Не дозволяйте низькій продуктивності спільного хостингу обтяжувати вас. Використовуйте VPS хостинг сервер  від Host-world.com.ua та отримайте спеціальну среду з потужною обробкою, чудовими можливостями зберігання, знімками та пропускною здатністю до 1Гбіт /с.

 

Ви студент, який хоче отримати досвід реального системного адміністратора, любителем, який хоче розмістити кілька ігор – то оберіть VPS хостинг сервер. Для професіоналів, яким потрібні надійні та потужні послуги хостингу пропонуємо виділений сервер.

 

Для наших клієнтів незалежно від обраного плану та виду хостинг послуг пропонуємо:

  • Масштабованість. VPS хостинг сервер задовольнить всі ваші потреби та має можливість розширюватися в міру зростання вашого бізнесу.

  • Спеціальне середовище. Ви можете використовувати всі свої апаратні ресурси для розміщення вебсайтів або бізнес-додатків — і ви також отримуєте доступ адміністратора до свого віртуального сервера.

  • Простота та незалежність. Вам не потрібно турбуватися про апаратні обмеження (оновлення компонентів, технічні несправності тощо) операційних систем Linux та Windows, а також панелей управління вебхостингом .

  • Варіанти резервного копіювання. Зберігайте та захищайте свої дані на зовнішньому сховищі, використовуючи наші параметри резервного копіювання.

Хостинг від Host-world.com.ua забезпечує мінімальну затримку для ваших послуг та доступність обладнання, гарантовану угодою про рівень обслуговування. Це означає, що ви отримуєте постійне, стабільне обслуговування.