Ви помічаєте скільки людей їдуть за кордон для працевлаштування? Тяжка криза і пандемія через коронавірус COVID-19 – все це позначається на нашому житті дуже негативно. А нам хочеться жити нормально, не рахуючи кожної копійки на касі в магазині. Люди готові для цього працювати, але всі хочуть і заробляти гідно. А як це зробити, якщо можливостей мало чи зовсім немає, а якщо і є, то зарплата маленька, або взагалі відправляють у відпустку, зменшують години праці.

Потрібна офіційна робота в польщі? У такому разі вам варто скористатися допомогою компанії Flambir, яка займається працевлаштуванням людей у Польщу без посередників!

Звісно, ​​зараз лише «лінивий» не замислювався про можливість заробити за кордоном. Найпопулярніший напрямок для українців – це робота у Польщі. Там безліч вакансій для практично будь-якої людини. І найчастіше не вимагають знання мови, ні досвіду. Та й Польська мова дуже схожа на нашу, вивчити її не важко. Вже за тиждень життя у Польщі Ви розумітимете, що Вам кажуть. А ще спокушають європейські зарплати, високий рівень життя, якісні продукти харчування за цінами значно нижчі, ніж у нас. А також і одяг, і електроніка - набагато дешевше, ніж вдома.

Шукаємо роботу у Польщі

Шукати за кордоном місце роботи, у тому числі й у Польщі, можна по-різному:

1. За порадою людей, які вже там були. Це можуть бути Ваші друзі чи рідні. Це буде чудовий варіант, наприклад, для сезонних робіт у Польщі. Ми часто покладаємось на слова своїх знайомих, але треба бути обережним, тому що і тут бувають неприємні сюрпризи. Тільки Ви можете вирішити – повірити у Вашого близького чи ні.

2. Шукати вакансії самостійно в інтернеті на спеціалізованих сайтах. Вам доведеться покластися на Вашу інтуїцію, а також здатність розуміти польську мову. Це досить дешевий спосіб, але він витратний за часом і може обернутися розчаруванням.

3. Ще є спосіб - звернутися до профільного агентства з працевлаштування за кордоном. Тут Вам доведеться трохи витратитись. Але Ви будете впевнені, що не натрапите на несумлінного роботодавця, який може Вас «кинути». Важливо, що не всі посередники сумлінно виконують свою роботу. Часто вони просто знаходять Вам вакансію в інтернеті. Важливо, щоб у компанії, яка займається підбором роботи за кордоном, була відповідна Ліцензія та укладено контракти з роботодавцями за кордоном.

З огляду на це будьте обережні при виборі компанії-посередника.