Футболки - це той вид одягу, без якого не обходиться жоден гардероб. Якісні футболки з власним принтом чи логотипом підходять на всі випадки життя і ніколи не вийдуть із моди. У вас виникло бажання замовити друк на футболці? Скористайтеся послугами типографії №1- PrintMe у Києві, яка пропонує друк на футболках, футболки з принтом та логотипом за мінімальними цінами.

Чому варто замовити футболку із принтом?

Футболки з принтом дозволяють виділитися із сірої реальності та внести в життя трохи фарб. Також це вдалий спосіб просування бренду чи важливої ​​події. Завдяки багаторічному досвіду, команда типографії пропонує клієнтам якісні послуги друку та очікуваний результат. Ви керуєте компанією та хочете інвестувати в ефективні рекламні гаджети? Футболки з логотипом привернуть увагу багатьох потенційних клієнтів. Незалежно від того, чи це буде конференція, виставка чи тренінг – власний логотип на футболці гарантує впізнаваність та запам'ятовність. Також це відмінний сувенір із зустрічі, змагання чи іншого заходу. Дедалі більше компаній вибирають цей вид маркетингу, що свідчить про його ефективності.

Чому варто користуватися послугами типографії?

1. Різноманітність техніки друку. Бажаєте унікальну футболку? Ви можете замовити друк, використовуючи метод: сублімації та прямого друку, термоперенесення, нанесення флексу та флока. Ви можете замовити футболку з написом або барвистим принтом.Ми підберемо тип друку під ваші потреби – якщо ви думаєте про оптовий тираж, запропонуємо найкраще рішення – трафаретний друк. Футболки, надруковані цим методом, відрізняються високою якістю, довговічністю та насиченими кольорами. Це дуже швидкий спосіб друку для створення колекції сезонного одягу чи рекламних матеріалів.

2. Ідеальні кольори, гарна якість та при цьому конкурентоспроможна ціна? З нами це можливо! Якість і точність є визначальними факторами діяльності друкарні – тут дбають про те, щоб кожен продукт відповідав очікуванням найвибагливіших клієнтів.

3. Пунктуальність виконання замовлення. Ви можете бути впевнені, що замовлення буде виконано в найкоротші терміни і доставлено вчасно - це пріоритет компанії!

У поєднанні з різноманітністю пропозиції послуг та товарів та гарантією якості за доступною ціною, типографія №1- PrintMe заслуговує на вашу увагу. Скористайтеся вигідною пропозицією сьогодні!