Сьогодні піца страва користується палким коханням величезної кількості людей у всіх куточках світу. Зрозуміло, Чернівці не є винятком: де, як не тут особливо хочеться скуштувати ласий шматочок сонця Італії? Що ж робити, коли хочеться поїсти піцу в колі сім'ї, чи удвох із коханою людиною, чи в компанії друзів, не виходячи з дому? Замовити піцу у LA П'ЄЦ – стане найкращим рішенням. У сервісі передбачена можливість організувати замовлення додому. Тепер зовсім не обов'язково йти в кафе або ресторан, щоб насолодитися цією апетитною та ситною стравою. Ви можете просто замовити піцу додому або в офіс за телефоном, або через сайт.

Де і коли була винайдена піца

Стародавні люди, використовуючи вугілля та камінь, готували коржики. Такий рецепт застосовувався повсюдно. Надалі почали додавати оливкову олію, додавати трави, овочі. Коржик виступав не тільки основою для страви, а й одночасно замінював тарілку. Це було зручно, можна було їсти будь-де.

Багато вчених стверджують, що коржики, випіканні у Стародавньому Єгипті, це прототип піци. В Стародавній Греції був випечений коржик, що практично повністю повторює страву нинішньому іі вигляді. У Римі така їжа називалася «placenta». Причому рецепт був суттєво ускладнений, з'явилися нові інгредієнти – спеції, мед.

У звичному для всіх форматі готувати піцу почали 1522 року. Саме у цей період до Європи почали активно завозити томати та їх почали додавати до страви.

У 17 столітті з'явилися перші рецепти. Так, спеціальні кухарі «pizzaioli» вже з самого ранку випікали коржик. На ній поступово укладалися такі компоненти:

  • сир;

  • зелень;

  • спеції;

  • шпик.

Також активно додавали різні морепродукти. У 18 столітті з'явилися перші заклади, де вже цілеспрямовано готувалася ця страва. Готовий корж можна було з'їсти на місці або забрати з собою.

Пік розвитку піци стався наприкінці 18 століття. З'явилася Італія, у звичному всім вигляді. Буквально за кілька років страва стала надзвичайно популярною на всій її території. Почали створюватися нові рецепти, кухарі експериментували з начинками та технологією готування.

Особливості сервісу

Якщо немає часу або настрою приготувати їжу власноруч, LA П'ЄЦ – зручний варіант обіду або вечері з доставкою в практично будь-який район міста. Кухарі сервісу майстерно готують піцу з італійською пристрастю, використовуючи тільки найсвіжіші продукти. Зробивши замовлення в сервісі на сайті https://la.ua/chernivtsy/, ви отримаєте чудові ароматні ласощі найближчим часом.

Справа за малим – вирішити, яка піца із запропонованих у меню варіантів прикрасить Ваше дозвілля. Для клієнтів діють спецпропозиції. Якщо Ви віддасте перевагу нашій доставці самовивізу, то заощадите 20% на замовлення піци. Про інші акції можна прочитати у відповідному розділі. Служба доставки піци працює щоденно. Просто визначитися, яка саме страва більше імпонує і замовити н сайті або за телефоном.