Не тільки питання гігієни, а й прагнення оновити інтер'єр, зробити його більш модерним, спонукають до того, щоб зробити ремонт у квартирі. Ремонтні роботи у Львові – це сфера діяльності студії ремонту «Добрий Ґазда», яка займається ремонтами з 1998 року.

Основні засади роботи студії

Висококваліфіковані майстри студії можуть виконати практично всі види будівельно-ремонтних робіт. Перелік робіт на кожному об'єкті визначається договором. Роботи виконуються відповідно до чинних норм та правил. Використовуються лише якісні екологічно безпечні матеріали.

Ремонт квартир у новобудовах

У деяких новобудовах передбачається заселення мешканців квартири без виконання оздоблювальних робіт. Трапляється, коли нова квартира вимагає проведення внутрішніх ремонтних робіт в повному обсязі, без чого ніякої радості господарям вона не принесе.

План ремонту «під ключ», що виконується студією ремонту

Комплексний ремонт від початку до останнього штриха повної готовності квартири - (ремонт під ключ) проводиться за планом. Дизайнер компанії розробляє його із перерахуванням робіт, які будуть виконані на кожному етапі.

Перед тим, як почати ремонт квартир ціна робіт та матеріалів розраховується, виходячи з ціни 5500 грн./м2 площі квартири. Таким чином матеріали входять в загальну вартість. Сторони: замовник і виконавець підписують договір. Далі:

  • Майстер готує приміщення.
  • Виконуються електромонтажні роботи: розведення кабелів силових, інтернету та телебачення, встановлення електропристроїв.
  • Монтаж приладів та трубопроводів водопостачання та водовідведення, каналізації, встановлення сантехнічних приладів у туалеті, ванній та кухні.
  • Оздоблення стін.
  • Укладання плитки.
  • Влаштування підлоги.

Ремонт починається з приміщення кухні або ванної кімнати і просувається до кімнати, найближчої до виходу. Гарантія на виконані роботи - 12 місяців. Замовник запрошується прийняти закінчені роботи.