Найкращі букмекерські контори України

Сучасним фанатам азартних ігор знайти надійні українські БК контори, де можна без побоювання робити ставки, набагато легше. Водночас регулярна поява нових проектів ускладнює вибір, оскільки зростає і кількість шахрайських ресурсів. Потрібно вивчати рейтинги та знати, як самостійно обрати БК з ліцензією від державної КРАІЛ.

Рейтинг найкращих букмекерських контор України за різними критеріями

Загальний рейтинг топових українських букмекерів навряд чи може бути об'єктивним. Кожна беттінгова компанія, що працює згідно з ліцензією, має свої сильні та слабкі сторони. Критеріїв дуже багато, тому справедливіше поділити платформи по кожному з них.

Найбільш популярні БК України

Фавбет;

Вбет;

 Мелбет;

ФанСпорт.

БК з високими коефіцієнтами

Favbet;

1xBet;

 FanSport;

Marathon Bet.

Букмекери з вигідними бонусами на перший депозит

Фавбет – до 4500 грн;

Фан Спорт та 1xBet – до 3000 грн;

Vbet – до 2900 грн.

БК України з мінімальним депозитом в 25 гривень

Favbet;

Melbet;

Vbet;

1xBet.

Правила вибору букмекерської контори України

Перебуваючи в пошуках беттінгової платформи для ставок, не варто поспішати. Почитайте огляди популярних букмекерів, відвідайте їх офіційні сайти, вивчіть правила закладів та акцентуйте увагу на кількох важливих критеріях.

Різноманітність розпису

Про якість букмекера багато говорить кількість спортивних подій, на які він пропонує зробити ставку онлайн. У прематчі та лайв лініях мають пропонуватися найпопулярніші види спорту. А в кращих БК присутній розпис навіть на екзотичні дисципліни та другосортні матчі.

Юзабіліті сайту

Щоб ставки на спорт було зручно оформляти, сайт букмекерської контори має бути грамотно структурований. Зручна навігація дозволить навіть новачкові швидко розібратися, як користуватися ресурсом та укладати парі на спортивні події.

Мобільна платформа

Будь-який сучасний майданчик для спортивних ставок має бути адаптований під мобільні пристрої. Все більше беттерів користуються смартфонами, що змушує букмекерів підлаштовуватися під інтереси своїх клієнтів.

Існують адаптивні версії офіційних сайтів, інтерфейс яких підлаштовується під розміри екрана смартфона при їх відкритті через браузер. А популярні БК України також створюють мобільний додаток, який працює на телефонах ще швидше.

Максимальні виплати

Усі букмекерські контори України зазвичай встановлюють ліміт на максимальну суму ставки. Якщо ви добре розбираєтеся у конкретній спортивній дисципліні і хочете зірвати куш, перевіряйте максимальні ліміти. Розгляньте платформи, які мають вищі виплати і не обмежують ваш потенціал виграшу.

Точна трансляція в онлайн режимі

Дані у прямій текстовій трансляції повинні оновлюватись за лічені секунди. Це особливо важливо гравцям, які ставлять у лайві. Про ключові зміни у грі говорять і коефіцієнти. Але якщо у беттера немає можливості подивитися матч, букмекер має забезпечити якісну та оперативну текстову трансляцію.

Чи реально заробляти на ставках?

Багато хто помилково вважає, що обіграти букмекерську контору неможливо. Заробляти на ставках можна, але тільки при грамотному підході. Ризики втрати грошей є завжди, тому потрібно набратися досвіду, ставлячи невеликі суми. Проявіть інтерес до справи та регулярно виділяйте час на аналіз інформації. Професійні каппери присвячують вивченню матеріалів кілька годин практично щодня.

Важливі поради для новачків

Якщо хочете робити ставки на спорт на реальні гроші, прислухайтеся до корисних рекомендацій:

  • Відмовтеся від ставок на улюблену команду. Більшість новачків переоцінюють можливості своєї команди та не можуть об'єктивно оцінити подію.
  • Гравці-початківці часто ставлять на різні спортивні дисципліни. Обирайте лише один напрям, в якому добре розумієте і на якому зможете сконцентруватися.
  • Будьте посидливим. Уважно вивчайте інформацію та фільтруйте зайві деталі. Після цього можна робити ставку відповідно до обраної стратегії.
  • Шукайте експертні прогнози на сайтах новин та форумах. Зважати на думку експертів потрібно, але з обережністю. Навіть професіонали можуть помилятися.

Підходьте до беттінгу максимально відповідально. Це не лотерея і багато залежить саме від вашої підготовки.