Конкурентоспроможність промислових підприємств залежить навіть від конструктивних особливостей будівель, у яких вони розташовані. Для забезпечення високої ефективності виробничих процесів необхідно приділити велику увагу проектуванню промислових будівель, ця процедура має кілька специфічних особливостей.

Проектуванням будівель промислового, комерційного та житлового призначення в Україні займається ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ КИЇВАВІАПРОЕКТ, ознайомитися з пропозицією якого можна детальніше на його сайті за посиланням kievaviaproekt.com.ua!

Врахувати всі нюанси здатні лише спеціалізовані організації, які виконують проектування у Києві чи інших містах. Такі компанії враховують виробничо-технологічну схему роботи майбутнього підприємства, розташування інженерних систем та інші аспекти. Із чого складається документ? Результатом роботи проектного бюро стає документ, у якому враховуються всі етапи будівництва:          

  • закладення фундаменту (тип основи, особливості його паро- та гідроізоляції);
  • збирання надземної частини споруди; підключення інженерних комунікацій;
  • спосіб встановлення стін та перекриттів;
  • розміщення виробничих приміщень.

Також у проекті враховуються особливості технологічного обладнання та оздоблення внутрішніх приміщень. Проектування таких об'єктів передбачає розробку внутрішнього та зовнішнього вигляду будівлі. При створенні проекту використовуються сучасні програмно-апаратні рішення, які дозволяють прискорити процес проектування та виключити можливі помилки.

Як мінімізувати витрати?

До завдань проектування промислових будівель відноситься і зниження витрат на будівництво об'єкта. Це питання вирішується декількома способами:

  • використання універсальних та типових рішень;
  • зниження маси будівельних конструкцій;
  • застосування великопрогонових конструкцій;
  • застосування технології великовузлового складання.

Мінімізувати витрати можна і за рахунок використання як основи одноповерхової будівлі із співспрямованими прольотами однакової висоти та ширини. Для обліку таких деталей виконавцю знадобиться як сучасна матеріально-технічна база, а й висококласний штат інженерів, які під час проектування беруть до уваги всі вимоги державних стандартів. Вартість послуги визначається індивідуально залежно від типу та конструктивних особливостей промислового об'єкта. Ціноутворення також залежить від конкретних умов проектного бюро, яке виконуватиме роботи.