В пресслужбі компанії повідомили, що «Укрзалізниця» подовжує термін прийняття заявок на тендер із закупівлі 80 нових поїздів приміського й регіонального сполучення.

Це рішення ухвалили через активний інтерес потенційних учасників, їх запити на додатковий час для якісного підготування тендерної документації та цінових пропозицій, а також завдяки прагненню «Укрзалізниці» відповісти на всі питання, які надсилали учасники.

СУПРОВІД ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ. Відповіді на актуальні питання

Компанія отримала понад 130 питань та офіційних звернень з проханнями надати додатковий час для підготування пропозицій.

Наразі дійсний термін подачі заявок — 1 грудня 2021 року. Торги із закупівлі поїздів приміського й регіонального сполучення відбудуться 6 січня 2022 року.

«Укрзалізниця» має намір купити 60 електропоїздів приміського сполучення та 20 електропоїздів регіонального сполучення. Сума закупівлі становить близько 31,4 мільярда гривень.

Поїзди приміського сполучення залучать в проєкті «City Express».

Стати учасниками тендеру запросили таких провідних світових виробників як «Siemens», «Stadler», «Alstom», «Pesa», «Skoda», «Крюківський вагонобудівний завод» тощо. Компанія встановила термін співпраці з переможцем у 5 років, отже постачання поїздів заплановане партіями до 2026 року.

Більше інформації на сайті - ТЕНДЕРИ ProZorro. СУПРОВІД ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ДЛЯ ЗАМОВНИКІВ ТА ПОСТАЧАЛЬНИКІВ.

Відгуки про компанію Електронні Закупівлі – Читати тут.