У Києві активно розвивається ринок нерухомості і дана галузь дуже велика і об'єднує в собі пропозиції на будь-який смак і гаманець. Незважаючи на те, що пропозицій багато, купити квартиру в Києві не так просто, тому що є свої складності: вартість житла, вибір квартири в новобудові або на вторинному ринку, стан об'єкта нерухомості, що примикають до будинку об'єкти інфраструктуру.

Чим відрізняється самостійний пошук квартири від пошуків з ріелтором

  1. Очевидно, що досвідчений ріелтор знає на що звертати увагу, які моменти вимагають особливого вивчення, як торгуватися і які документи потрібно готувати. Питання оформлення документів особливо важливий і це не робить ріелтор, потрібен нотаріус і юрист. Якщо самостійно проводити операцію, то можна серйозно оступитися і витратити більше ніж потрібно, а в професійному агентстві нерухомості є всі необхідні співробітники, які надають повний спектр послуг.

  2. Працюючи з агентством нерухомості більш впевнено себе почувають не тільки покупці, але і продавці нерухомості. Відчуття безпеки в такому випадку важливо, тому не дивно, що для більшості людей покупка в агентстві нерухомості більш виправдано.

Купуємо квартиру в Києві - до кого звернутися

Починаючи пошук квартири на сайті https://blagovist.ua/uk/search/apartment/sale діяти треба комплексно і підключати всі можливі канали реалізації. Якщо є знайомі, які продають квартиру, то, звичайно, варто розглянути такий варіант, але в будь-якому випадку варто заручитися підтримкою ріелтора, який допоможе оцінити житло, оформити документи і договір купівлі-продажу.

Якщо аналізувати пропозиції в Інтернеті, то впадає в очі великий каталог квартир на сайті агентства нерухомості АН «Благовіст». Перш за все якість послуг компанії підтверджує багаторічний досвід роботи, діяльність агентства нерухомості АН «Благовіст» бере свій початок в 1993 році. За ці роки була навчена велика команда професіоналів, які відмінно володіють інформацією про ринок нерухомості в Києві та Київській області, допомагають знайти необхідне житло і пропонують повний супровід клієнта на всіх етапах покупки житла.

На сайті компанії є готові пропозиції з продажу Квартир. Це дуже зручно і ще на моменті відвідування можна сформувати певне уявлення про те, як виглядає ця квартира і чи варто її дивитися в цілому. Також такий огляд допомагає подумати над питаннями, які варто задати при очній зустрічі. На сайті є інформація про кількість кімнат, поверховості, станом і вартості - природно, це величезний плюс.