Борода завжди була невід'ємною і дуже харизматичною частиною образу чоловіка, але для того, щоб вона виглядала бездоганно, необхідно докласти певних зусиль. Добре те, що на сьогоднішній день вибір засобів для догляду за бородою та вусами і пристроїв призначених для бороди дуже широкий - необхідно тільки, ознайомитися з ними і вибрати найбільш придатний!

Пройшовши за посиланням https://www.beardbro.com.ua/, ви дізнаєтесь все про те, як використовувати олію для бороди, та вигідно придбати подарункові набори для чоловіків і засоби для гоління!

Основні поради по догляду за бородою

Щоб пишатися своєю прекрасно виглядаючою бородою, спочатку слід прислухатися до наступних порад:

  • Будьте терпимі. Найбільше терпіння не вистачає тим, хто недавно почав відрощувати бороду. Вам може хотітися вкоротити окремі виступаючі волоски: хоча в цей момент вони будуть виглядати більш акуратно, надалі борода стане дуже вистриженою, настільки, що Вам захочеться повністю з нею попрощатися. Щоб цього не сталося, добре відростіть бороду і тільки потім приступайте до її формування.
  • Розчісуйте бороду. Якщо Ви будете розчісувати бороду щодня (або, принаймні, як можна частіше), буде набагато легше утримувати її в порядку і уникнути випадання волосся. Для досягнення найкращих результатів слід використовувати спеціальні інструменти для бороди.
  • Регулярно мийте її і використовуйте кондиціонер. Як і ваше волосся, так і волоски бороди потребують регулярного миття, яке рекомендується робити приблизно раз в тиждень. Спеціальний шампунь пом'якшить волосся, а кондиціонер зволожить і збереже здоровий вигляд. Найголовніше - вибрати аромат цих продуктів, який Вам подобається: швидше за все, ви дуже добре будете його відчувати.
  • Використовуйте додаткові заходи по догляду. Якщо ви до сих пір не відростили бороду або не приділяли надто багато уваги догляду за нею, ви будете вражені широким набором засобів, доступних для догляду за нею.

Машинки для стрижки бороди

Це незамінний пристрій для всіх любителів бороди. Ці пристрої, також відомі як тримери для бороди, на відміну від бритв вони зовсім не голять волосся, але дозволяють надати їм форму, яка відповідатиме вашим бажанням. Вкоротити, підрівняти або іншим чином підкоригувати - ці пристрої зазвичай мають безліч режимів. Виберіть машинку для стрижки бороди, і зможете спробувати найрізноманітніші зачіски. Якщо хочете, щоб у вас була б хоча б мінімальна борідка і за нею збираєтеся доглядати самі, це буде один з найбільш ефективних і зручних варіантів.