Електронні ваги - необхідне обладнання для підприємств, лабораторій, торгових точек. Основна перевага електронних ваг - точність вимірювання. Навіть відносно прості моделі ваг гарантують точність до 1 грама. Завдяки їм з'являється можливість отримати достовірні дані. У Компанії «Ваги України» представлений великий вибір ваг різного призначення з описом технічних параметрів. Вага електронна дозволяє виконувати зважування без участі людини, тим самим виключаючи помилку. Пропозиція каталогу включає ваги електронні різніх тіпів та призначення:

  • Торгові, товарні, фасувальні ваги.
  • Ваги лабораторні, кранові, платформні ваги.
  • Ваги рокла, ваги палетні.

Електронні ваги істотно розрізняються за призначенням, найважливіше питання, яке слід задати собі перед покупкою, - де і для чого вони будуть використовуватися. З точки зору застосування електронні ваги можна розділити на основні категорії: торгові ваги, фасувальні ваги і складські ваги.

Особливості деяких видів ваг:

  • Торговельні ваги, призначені для використання в торгових точках. Вони, прості у використанні, оснащені легкими для читання дисплеями, і платформою. Діапазон зважування цього типу ваг зазвичай становить до 30 кг.
  • Ваги фасувальні додатково оснащені принтером, який дозволяє роздрукувати етикетку з даними про зважуваний товар, такими як найменування, вагу, ціна, дата виробництва, дата продажу та штрих-код. Такі ваги використовуються в основному в середніх і великих торгових точках, наприклад, на стійках самообслуговування, а також на оптових підприємствах і невеликих виробничих підприємствах, де необхідно точно зважити, розрахувати належну суму в залежності від ваги і маркувати її етикеткою. Тип і обсяг даних залежать від моделі балансу і налаштувань, обраних користувачем.
  • Складські ваги (платформні ваги), призначені для використання на оптових складах, на підприємствах промисловості. Вони відрізняються міцною конструкцією і широким діапазоном ваги до 5000кг.

Основні переваги:

Найбільшою перевагою електронних ваг є те, що вони універсальні. Вони бувають в такій великій кількості варіантів, що будь-яка галузь може знайти ідеальний інструмент для своїх потреб. Електронні ваги відрізняються точністю вимірів, а результати вимірювань представлені наочно. Доступність запчастин і можливість оперативного усунення несправностей значно підвищують комфорт роботи з пристроєм. Ознайомтеся з пропозицією компанії «Ваги України» і оформляйте замовлення з урахуванням ваших уподобань з доставкою в будь-яку точку країни.