Догляд за красивим садом включає догляд за рослинами, правильний полив і добрива, а також правильну підготовку субстрату. Середовище для вирощування рослин повинно містити ретельно відібрані інгредієнти, що поліпшують якість врожаю. У них можна вкладатися, якщо грунт на вашій ділянці неякісний. Торф забезпечує оптимальні умови для правильного росту різних видів рослин. Один з кращих типів грунту - це натуральний торф. Купити натуральний верховий торф та субстрати оптом можна на сайті компанії Кліома Сервіс.

Особливості верхового торфу:

Натуральний торф, також відомий як верховий торф, являє собою субстрат з pH від 3,5 до 5. Це найменш оброблений, найбільш природний грунт, утворений в результаті розкладання ацидофільних рослин в низьких стоячих водоймах і на заболочених територіях. Це поживний субстрат, який можна використовувати в поєднанні з універсальною грунтом в якості добрива навіть для підживлення рослин. Після видобутку він ніяк не обробляється, тому вважається найбільш натуральним видом торфу, доступним на ринку.

Чому варто купити торф?

У садівництві торф використовується перш за все як цінний субстрат для рослин. Покращує структуру ґрунту, сприяє її аерації і розпушування. Що міститься в ньому органічний матеріал служить джерелом поживних речовин для рослин, що ростуть на ньому. Незамінний торф як кислий субстрат, особливо улюблений деякими популярними видами рослин. Торф ідеальний для використання на піщаних грунтах, в якості добавки для підвищення родючості грунту. Це також збільшує його абсорбційну здатність, що дозволяє більш ефективно захищати рослини від пересихання. Найчастіше використовується там, де вирощують декоративні рослини, фрукти і овочі, які вважають за краще кислий pH грунту. До них відносяться хвойні та листяні дерева і чагарники.

Вирощування декоративних рослин в саду - завдання не з легких, що вимагає великого відходу. Один з найважливіших - забезпечити квіти і чагарники відповідним субстратом. У цій категорії  магазин Кліома Сервіс підготував для вас торф верховий та нейтральний, використання якого поліпшить структуру ґрунту в вашому саду і забезпечить субстрат багатьма мінералами, необхідними для правильного росту рослин. Торф верховий та нейтральний оптом від Кліома Сервіс можна купити за найвигіднішою ціною з доставкою по всій Україні.