Онлайн страховка для іноземців в УкраїніЗастрахована подорож - спокій і впевненість для тих, хто хоче відвідати Україну, адже вона дозволяє забезпечити захист під час перебування в країні. Не варто нагадувати, що страховий поліс є обов'язковою умовою для перетину кордону іноземними громадянами в період, поки діють карантинні обмеження. Тому обов'язково треба мати медичну страховку (незалежно звідки прибув іноземець), яка покриває витрати, пов'язані з вірусом КОВІД, а також період обсервації, в разі якщо тест підтвердитися.

Чому купити медичну страховку для іноземця, який перебуває в Україні варто зробити онлайн на сайті ukrfinservice.com.ua і скільки буде це коштувати?

УкрФін - надійна страхова компанія, яка має досвід в сфері страхування, непогані рейтинги і конкурентні ціни. Ці та багато інших її гідності особливостей безсумнівно є перевагою в сфері страхування. Також компанія має стабільне фінансове становище, що вигідно виділяє її серед конкурентів. Ми надаємо своїм клієнтам якісні послуги страхування і гарантуємо покриття і своєчасне відшкодування збитків при настанні страхового випадку, тому що:

  1. Онлайн страховка для іноземців в Україні, яку можна купити за посиланням https://ukrfinservice.com.ua/ua/strahovka-dlya-inostrancev-v-ukraine-covid-19-i-observaciyu, діє по всій території України, ціни ви можете побачити від різних страхових компаній з покриттям від ковіда (коронавируса) або без;
  2. Програма страхування відповідає критеріям і вимогам всіх консульств і посольств;
  3. Ми страхуємо всіх іноземних громадян, в тому числі і студентів, спортсменів, людей, які приїхали на роботу і туристів;
  4. Туристичний вік застрахованої особи від 0 до 85 років;
  5. Нульова франшиза;
  6. Клієнтоорієнтований колл-центр.

Чому медичну страховку для іноземців в Україні потрібно купувати онлайн на сайті УкрФінСервіс?

Звернувшись до нас, ви отримаєте відмінний сервіс та якісне обслуговування. Крім того, ви можете істотно заощадити ваш час, оскільки сайт Ukrfinservice.com.ua має можливість купити поліс онлайн, а також має зручний сервіс для оплати (у вас є можливість оплатити послугу за допомогою платіжної картки). Також компанія готова допомогти розібратися і оформити вам найбільш цікавий поліс для максимально комфортного перебування на території України. Бажаємо вам приємних подорожей і сподіваємося побачити вас в числі наших клієнтів, які успішно скористалися нашими послугами.