Гра в букмекерській конторі неможлива без відкриття рахунку. Для цього буде потрібно внести депозит. Багато гравців намагаються вибрати партнера для ставок, з урахуванням комфортності внесення депозиту та виведення коштів. Не всі регулярно користуються пластиковими картками або мобільними платежами, деякі віддають перевагу криптовалюті, яка активно використовується в якості платіжного засобу в інтернеті. Букмекерські контори не залишилися осторонь і додали можливість внесення депозиту й виведення коштів через біткоїни та інші криптовалюти. Повний список букмекерів, що приймають оплату біткоїнами, представлений тут.

Біткоїни й букмекерські контори

Біткоїни — перша криптовалюта, яка з'явилася у 2009 році, але широку популярність отримала у 2017 році, коли її курс досяг позначки у 20 000 доларів за один біткоїн. Це не максимальний показник, оскільки біткоїн пробивав позначку в 40 тисяч доларів за одиницю. Стрімкий розвиток біткоїна призвів до появи інших криптовалют. Серед найвідоміших можна виділити Ethereum, NEM, Ripple, Dash.

Стрімкий розвиток криптовалюти змусив і букмекерів запропонувати цей варіант управління ігровим рахунком, адже це стало конкурентною перевагою. Популярність біткоїна як платіжного засобу пов'язана з трьома важливими перевагами: анонімність, відсутність лімітів і захищеність.

Використовуючи банківський переказ, онлайн-банкінг або пластикову картку, клієнт вказує паспортні дані й низку іншої цінної інформації. Поповнюючи рахунок за допомогою біткоїна, досить вказати номер гаманця. Для клієнтів, які грають по-крупному, криптовалюта пропонує відсутність лімітів, чого не можна сказати про традиційні способи виведення грошей. Дані користувача, як і сам доступ до гаманця, відрізняються підвищеною захищеністю. Система безпеки в криптовалюти працює краще, ніж у традиційних платіжних систем.

Які є мінуси

Система поповнення рахунку та виведення коштів за допомогою біткоїна або будь-якої іншої криптовалюти, має свої недоліки, як і будь-який інший платіжний інструмент. Користувачі букмекерських контор, що користуються біткоїном і іншими криптовалютами, виділили чотири слабкі сторони цього варіанту управління ігровим рахунком: курс біткоїна, шахрайство, повільні перекази й відсутність можливості скасувати переказ.

Курс біткоїна постійно змінюється, водночас йому властиві великі скачки вартості як у плюс, так і в мінус. Клієнт може втрачати гроші, навіть не користуючись ними, оскільки вартість біткоїна може знизитися. У системі переказів є затримки, особливо якщо мова йде про маленькі суми. Але головний мінус системи пов'язаний із тим, що треба уважно вводити дані, тому що немає можливості скасувати переказ. Якщо ви допустили помилку й такого гаманця немає, то гроші однаково будуть списані з рахунку. Із криптовалютою пов'язано багато шахрайських дій, що складно відстежити та через які важко знайти порушників, адже діє анонімність. Головний плюс став одним із мінусів системи.

У Росії і в Україні біткоїн користується великою популярністю, але не входить до числа дозволених платіжних інструментів. Це не дає змогу використовувати платіжний інструмент для відкриття рахунку в легальній букмекерській конторі, але дає можливість без проблем поповнити рахунок або замовити виплату в офшорній букмекерській конторі.