Рушникосушилка — це пристрій, призначений для сушки рушників, невеликої за розміром білизни та інших дрібних речей. Крім того,  рушникосушилки виконує декоративну функцію в інтер'єрі ванної кімнати.

В даний час виробники готові запропонувати рушникосушки різного типу, форми та розміру. Все частіше вони мають ефектний дизайн та хороші якісні характеристики, на https://mario.com.ua/water/ представлені саме такі. Рушникосушилки можуть бути виготовлені з різних матеріалів, основні особливості яких розглянемо в даній статті.

Сушки для рушників водяні встановлені практично у всіх сучасних ванних кімнатах. Цей нехитрий прилад виконує дві функції: сушить рушники та підтримує комфортний температурний режим, припиняючи тим самим виникнення грибка та вогкості.

Сушки для рушників з нержавіючої сталі

Сушки для рушників з нержавіючої сталі є найбільш надійними і довговічними. Поверхня таких виробів покривається:

  • хромом;
  • нікелем;
  • фарбою.

Для додання дзеркального блиску верхній шар полірується, що додає виробу візуального ефекту.

Якісна водяна рушникосушилка з нержавіючої сталі повинна мати товщину стін не менше 3 мм. Цей показник позначиться на терміні служби вироба та рівні тепловіддачі. Ванну стандартної квадратури обігріє полотенцесушитель однодюймового діаметра або діаметра 3⁄4.

Переваги рушникосушилки

Рушникосушилки з нержавіючої сталі відрізняється високою стійкістю до корозії. Максимальний тиск, який здатні витримати моделі з даного матеріалу, становить 15 атмосфер. Для своєї повноцінної роботи рушникосушки не вимагають наявність електрічесвта. Крім того, включення і виключення даного пристрою проводиться автоматично — без втручання людини. Також слід згадати привабливий зовнішній вигляд, властивий сучасним рушникосушилкам. Поліровані до блиску труби, що звиваються в різних формах, здатні прикрасити собою інтер'єр будь-якого стилістичного напряму. Крім цього, наявність нікелю та хрому в сплаві пристроя позитивним чином позначається на міцності всієї конструкції.

Вироби з нержавіючої сталі стійкі до корозії та деформації від важкої води з домішками, що особливо актуально в сучасній системі водопостачання. Вони відмінно переносять перепади температур та тиску в системі. Показник тиску може досягати 10-15 бар.

Вага виробу з нержавійки значно більше, ніж альтернативні варіанти. Однак, на його вартості це ніяк не позначається. Вона буде значно доступнішою більшості представлених варіантів.

Недоліки

За рахунок популярності та затребуваності рушникосушилки з нержавійки, дуже часто на ринку можна зустріти підробку. Візуально відрізнити якісний товар від фальшивки буде досить складно. При виборі варто звернути увагу на вид зварювальних швів і всю наявну документацію. Якісні вироби виготовляються з високоміцної сталі.