Перш ніж придбати електросамокат ціна, важливо ознайомитися з його технічними характеристиками. Це дасть користувачеві розуміння, якою потужністю, вантажопідйомністю і конструктивними особливостями володіє модель. Крім того, щоб вибрати по-справжньому надійний апарат, варто вивчити пристрій транспортного засобу і його функції.

Пристрій електросамоката: згадуємо анатомію електросамокатів

Вибираючи електросамокат kugoo m2 pro, покупець повинен звернути увагу на кілька важливих параметрів:

  • Двигун. Потужність двигуна залежить від номінальної напруги і струму. Параметри потужності необхідно вибирати, орієнтуючись на передбачувану швидкість і рельєф місцевості. Найоптимальнішим варіантом вважаються самокати з потужністю 600 Вт. Вони здатні розганятися до 45 км/год.
  • Колеса. Більш легкі, міські моделі мають менший розмір, ніж потужні, позашляхові самокати. Також дека оснащена захисним крилом, що запобігає потраплянню бруду в дощову погоду. Чим більше діаметр, тим краще комфорт, м'якість і керованість.
  • Акумулятор. Чим більше номінальна напруга і ємність АКБ, тим більше запасу енергії має електросамокат. Від цього залежить, яку дистанцію він зможе подолати без підзарядки. Середній показник - 30 км.
  • Вага. На масу апарату впливає матеріал, з якого він виготовлений. Міські варіанти важать в межах 15 кг, в той час як вага «позашляховиків» - досягає 50 кг. Найпопулярнішими вважаються легкі і середні за вагою моделі від 12 кг до 20 кг, які ви можете придбати у магазині електросамокатів kugoo-ua.com!
  • Габарити. Чим менше габарити самоката, тим простіше його зберігати. Найкраще купувати складаються моделі, які можна заховати на балкон або горище.

Купити добрий електросамокат в Україні ви можете прямо зараз в інтернет-магазині електросамокатів kugoo-ua.com! Електросамокат kugoo купити тут ви можете дуже вигідно!

Принцип роботи електросамоката

Розібратися в принципі роботи апарату нескладно. Його джерелом живлення є акумулятор. Батареї поділяються на види за типом пристрою і потужності заряду. Від цих показників залежить, яку відстань здатний подолати самокат на одному заряді. Існують електросамокати Україна, що мають перехід від електричної на бензинову тягу, але це вже зовсім інша історія.

Поруч з віссю знаходиться редуктор і мотор. Саме за рахунок цих елементів відбувається рух самоката. Вони передають крутний момент на колесо, при цьому через дроти робоча напруга досягає мотора. Редуктор з двигуном знаходяться в герметичному коробі. Це зроблено спеціально з метою безпеки. Така конструкція називається мотор-колесо.