Останнім часом все більш розповсюдженими є кальяни, які зустрічаються у тематичних закладах. Саме тому необхідно розуміти, як обрати правильні аксесуари, які забезпечать якісний процес горіння, задимленості та куріння з мінімальними зусиллями. Всі матеріали повинні вирізнятись високими якісними показниками, бути стійкими до жару та навантажень. Саме тому варто враховувати багато характеристик.

Серед основних деталей виділяють калауд, який є одним з ключових елементів будь-якого кальяну. Це спеціальний пристрій, який використовується для розігріву маси для куріння. Представлено багато різноманітних моделей, які вирізняються за характеристиками та якостями. Можна купити пристрої різних виробників, що викликає деякі труднощі у новачків.

Поширені різновиди

На сучасному ринку представлені різноманітні калауди, через що виникають складнощі при купівлі. Необхідно розібратись в особливостях контролю жару, щоб не перегріти тютюнове листя. Інакше весь результат буде втрачено, а від куріння не вдасться отримати задоволення. Якщо неправильно підібрати модель, кількість диму буде невелика, а неприємний аромат не дозволить насолодитись курінням повністю.

Якщо виникають труднощі з вибором правильного приладу, необхідно звернути увагу на особливості конструкції. Всі моделі вирізняються за такими параметрами:

  • Контейнер. Він повинен бути правильної формі. Це допоможе пристрою рівно триматись на поверхні з мінімальними відхиленнями.
  • Достатня кількість отворів з усіх сторін чаші. Це необхідно для підтримання оптимальної температури для нагріву тютюнового листя усередині чаші. Інакше тютюн може згоріти.
  • Наявність спеціальної ручки із резини. З її допомогою можна в будь-який момент скористатись пристроєм, щоб замінити листя, або виконати інші дії за бажанням.

Серед особливостей варто також звернути увагу на конструкцію кришки. Вона повинна розташовуватись таким чином, щоб досягти оптимального розташування. За рахунок такого рішення можна підтримувати сталу температуру вугілля всередині.

Особливості вибору продукції

При виборі необхідно звернути увагу на матеріал виробу, його розмір та величину. Також необхідно враховувати коефіцієнт розповсюдження та зберігання теплоти, щоб забезпечити оптимальний рівень нагріву всередині конструкції. Правильно підібраний пристрій буде слугувати своїм господарям протягом довгого періоду, не втрачаючи якісних показників.