Зовнішня реклама визначається як реклама, яка відбувається за межами місця проживання споживачів, основне завдання якої - охопити аудиторію, коли вони знаходяться далеко від дому. Узагальнюючи це визначення, можна сказати, що зовнішня реклама складається з усіх рекламних заходів, представлених поза будівлями з використанням відповідних засобів масової інформації.

Цей тип реклами зазвичай розміщується в громадських місцях, поряд з жвавими комунікаційними маршрутами (вулицями, прогулянками) і в громадському транспорті, і його основна мета - просування певного бренду або продукту шляхом охоплення дуже широкої аудиторії, в тому числі тих, хто уникає інших форми реклами .

Постійний контакт з рекламним повідомленням, що містить лише мінімум інформації і призначеним для залучення уваги, означає, що через досить короткий час споживачі можуть миттєво ідентифікувати даний бренд або продукт. З цієї причини зовнішня реклама дуже часто є одним з найважливіших факторів, що впливають на сприйняття бренду одержувачами рекламного повідомлення.

Форми зовнішньої реклами

Зовнішня реклама від Неодизайн може приймати різні форми, найпопулярніші:

• широкоформатний реклама - найчастіше зустрічається на стінах великих будівель (іноді при ремонті), хоча зустрічаються і окремо стоять проекти. При розміщенні на стіні будівлі в якості носія зазвичай використовується светопропускающая вінілова сітка (з підсвічуванням вночі), але також використовується повний вініл (з підсвічуванням вночі). Щоб оголошення вважалося широкоформатним, його розмір повинен складати не менше 100 квадратних метрів; широкоформатний реклама Apple;

• плакат - одностороння рекламна або рекламно-інформаційна друк, призначена для розміщення в громадських місцях (рекламні колони, стіни, вітрини і т. Д.). Характерною рисою плаката є багата палітра використаних кольорів і той факт, що це завжди вичерпна графічна форма, визнана як область мистецтва. Плакати друкуються на спеціальному плакатної папері;

• плакат - інформаційний або інформаційно-рекламний плакат великого формату, призначений для розміщення в громадських місцях (вішати на стінах, рекламних стовпах або вішати в вітринах магазинів). Головна особливість плаката - відсутність складних графічних форм (графіка відіграє другорядну роль, якщо вона взагалі присутня на плакаті). Найчастіше друкують на атласною або інший глянцевому папері, хоча найкраще підходить спеціальний папір для плакатів, оскільки вона більш стійка до погодних умов, ніж інші типи паперу.