Протягом останнього десятиліття компанія Toyota і її бренд класу люкс Lexus пропонують все більш широкий вибір серійних автомобілів з гібридними технологіями приводу. У цьому сенсі Лексус LS значно випереджає інших автовиробників: гібридні системи приводу доступні для нових автомобілів всіх сегментів.

Використання гібридних систем приводу означає в реальності мільйони зекономлених літрів палива і значне зменшення кількісты викидів CO2. В останні роки межі застосування гібридних технологій розширилися як ніколи. Розроблена Lexus система Hybrid Drive - одна з найпрогресивніших у світі гібридних технологій, використання якої саме в сегменті автомобілів класу люкс є продуманим і обґрунтованим.

Система Lexus Hybrid Drive, яка об'єднує в собі потужний бензиновий двигун і економічний електромотор, забезпечує під час поїздки непомітне перемикання між обома джерелами потужності. Завдяки цьому досягається миттєве, швидке і рівномірне прискорення, низька витрата палива і значне зменшена кількість викидів CO2. Крім того, в режимі електромобіля (EV) будь-яка гібридна модель Lexus використовує для руху тільки електрику, що означає ще більшу економічність і екологічність.

Після запуску автомобіль починає рух в режимі EV - тихий, спокійний і плавний. В цьому режимі Lexus не використовує паливо і не створює ніяких викидів. Режим EV діє під час поїздки на помірній швидкості або при русі в заторах. При збільшенні швидкості система Lexus Hybrid Drive плавно перемикається на використання потужного бензинового двигуна. При уповільненні автомобіля система застосовує так зване рекуперативне гальмування. Вона накопичує утворюючусь під час гальмування кінетичну енергію і використовує її для зарядки акумулятора, позбавляючи від необхідності заряджати його від електричної розетки. Під час поїздки акумулятор заряджається самостійно. Lexus Hybrid Drive - це інші можливості бути іншим!

Відправляйтеся в шлях на гібридному автомобілі Lexus і оцініть, наскільки гармонійно працюють всі технології. Запустіть двигун і почніть рух в повністю електричному режимі електромобіля. Зверніть увагу, наскільки тихо стало в салоні. У цей момент ваш Lexus не витрачає паливо і рухається з нульовим рівнем викидів. Автомобіль продовжує рух в цьому режимі на помірних швидкостях і в рваному ритмі щільного міського трафіку.

Гармонійне поєднання бензинового силового агрегату і електродвигуна дозволяє домогтися неймовірного зниження витрати палива і рівня викидів СО2.