Китайська компанія Syma є виробником одних з найкращих і найміцніших квадрокоптерів. Більшість моделей Syma призначено для любителів, а не професіоналів. Фірма також випустила лінійку дитячих дронів.

Як обрати для себе чи на подарунок

Обираючи квадрокоптер Syma, важливо визначити такі особливості:

  • Призначення іграшки. Для дитини підійде дрон вартістю до 2000 гривень. Якщо необхідний квадрокоптер для зйомки відеороликів та фото, краще вибирати моделі з трансляцією на смартфон або радіопульт. Функціонал у них вище, але і ціни дорожче.
  • Гвинти. Повинні мати належний захист від пошкоджень при падінні чи зіткненні з перешкодою.
  • Габарити. Міні-дрони зазвичай купують для дітей в якості іграшки. Середні за розміром прилади (вага до 250 грамів) – найпопулярніші та багатофункціональні моделі безпілотників.
  • Характеристики камери. Параметри варіюються від 0,3 Мп до 4 К. Роздільна здатність від 720p підійде для новачків. Для професійної зйомки варто купити дрон із якістю мінімум Full HD.

Кращі моделі квадрокоптерів Syma

Якщо ви не знаєте, яку модель обрати, зверніть увагу на наш топ.

Syma X8Pro

Любительський бюджетний квадрокоптер, модель із популярної серії X8. Пристрій відрізняється сучасним дизайном із глянцевим відливом. Вбудований GPS-модуль має високу точність позиціювання.

Незважаючи на доступну вартість, дрон має розширені можливості пілотування, оснащений Wi-Fi-камерою з дистанційним регулюванням кута нахилу. Середній розмір приладу дозволить помістити його в рюкзак.

Квадрокоптер можна повернути назад одним натисканням клавіші. Передбачено автоматичні зліт і посадка. Управління здійснюється за допомогою радіоканалу (додаток в телефоні). Максимальна роздільна здатність зображення – 720p. Акумулятор місткістю 2000 мА*год заряджається приблизно 2,5 години. Вага дрона – 600 г.

Syma X25Pro

Радіокерований дрон з системою GPS і знімною відеокамерою FPV. Пристрій транслює зображення в режимі реального часу, знімає HD-відео та світлини на вулиці, в приміщенні.

Стандартний набір датчиків забезпечує стабільність польоту і підключення. Щоб тряска не впливала на якість зйомки, у квадрокоптері передбачено опцію Hover. Гаджет має 4 гвинти діаметром 180 мм. Прилад може стартувати на автопілоті. Місткість акумулятора становить 1000 мА*год. Заряджається пристрій до 150 хвилин.

Syma Z3

Любительський квадрокоптер з трансляцією FPV і з’єднанням Wi-Fi. Девайс має вбудований гіроскоп з 6 осями, які забезпечують стабільність польоту і утримують потрібну висоту.

Прилад може економити місце в сумці, зменшуючись з розміру 19,5 до 13 см. Вся справа в системі складання гвинтів, яка здійснюється всього за 4 секунди. У дроні передбачені опції автозліту і посадки. Вбудована в корпус камера забезпечує роздільну здатність в 720p. Батарея місткістю 850 мА*год заряджається дві години. Маса квадрокоптера всього 116 грамів.

Квадрокоптери Syma варті вашої уваги. Надійні, сучасні та багатофункціональні пристрої стануть кращими друзями для дитини чи дорослої людини.