Технічне оснащення складів - важлива складова інфраструктури логістичних процесів, активно впливає на швидкість руху вантажів, ефективність вантажно-розвантажувальних процесів. Вантажно-розвантажувальна складська техніка допомагає вирішити завдання навантаження, вивантаження переміщення не залежно від виду товарів. Ви зацікавлені в покупці? Скористайтеся пропозицією компанії «Tekmanforklift», яка є ексклюзивним представником таких брендів як: Hyundai, Unicarriers, Hangcha, Dieci, Skiper, Xilin, Niuli. Тут, на сайті компанії «Tekmanforklift» представлений найшіршій асортимент вантажної и складської техніки. Пропозиція включає:

  • Універсальні електронавантажувачі які є синонімом якості та надійності і призначені для підйому, переміщення, опускання, укладання и сортуваннях вантажів.
  • Автонавантажувачі для захоплення та опускання вантажу, підйому звільненню и транспортування вантажу.
  • Річтракі - це штабелери, які піднімають вантаж вагою до 2,5 т на стелажі заввишки від 6 до 12 метрів. Створені для виконання самих різних завдань.
  • Телескопічні навантажувачі. Основною перевагою цього виду техніки є функціональність, що поєднує фронтальний навантажувач и автомобільний підйомний кран. Підйомно-транспортна техніка високого класу, що дозволяє оптимізувати процес роботи.

Чому варто скористатися пропозицією компанії TEKMAN?

1.Комплексне складське устаткування - вся система від одного постачальника. Великий вибір техніки провідніх світовіх брендів. Повний спектр пристроїв для реалізації внутрілогістіческіх складських процесів.

2.Послуги сервісного Центру по всій території України, включаючи заміну запчастин и доставку під замовлення. Ми забезпечуємо високий рівень сервісу. Кваліфікована команда техніків і інженерів, забезпечує швидке і професійне обслуговування будь-якої техніки з гарантією.

3.Технічна підтримка 24/7.

4.Ми гнучкі - ми пропонуємо рішення з урахуванням індивідуальних очікувань. Широкий ціновий діапазон. Преміум-рішення по дуже конкурентоспроможною ціною!

Нам довіряють наші постійні клієнти - результати опитувань клієнтів за якістю, часу відгуку і культурі обслуговування знаходяться на вищому рівні. Скористайтеся перевагами компанії, вибирайте оптимальний варіант для ваших цілей, а ми забезпечимо повний супровід і гнучкі умови співпраці.