Зі смаком підібрані меблі створюють затишну атмосферу в оселі, забезпечують комфортні умови проживання. Зручні офісні меблі дозволяють створювати пристойні умови для роботи спеціалістів. В каталозі товарів, розміщеному на порталі https://lamelio.com.ua/ua/ онлайн-магазину Ламеліо, можна знайти якісні, сучасні меблі для приватної оселі та офісного приміщення на будь-який смак.

Пропозиції від магазину Lamelio

Магазин спеціалізується на реалізації корпусних меблів (таких, що не мають оббивки та наповнювача). Клієнтам пропонується широкий вибір меблів для офісних інтер’єрів. Тут можна придбати офісні:
- столи та шафи;
- стелажі та пенали;
- ресепшн та столи для переговорних кімнат;
- підставки під системні блоки та кутові закінчення.
Для приватних осель можна придбати меблі для
:
- спалень та віталень;
- дитячих кімнат, кухонь та передпокоїв.
Вдалим доповненням домашнього інтер’
єру будуть журнальні столики, столи-книжки та трансформери.
Вибір шаф-купе просто дивовижний. Пропонуються прямі, кутові, радіусні моделі. Прямі шафи-купе можуть бути 2-х, 3-х, 4-х навіть 5-дверними. Двері шаф-купе можуть бути дзеркальними, оздобленими за допомоги фотодруку або піскоструминного друку по дзеркалу.
Крім того, в каталозі магазину представлені торговельні та спортивні меблі. 

Замовлення та доставлення меблів

Оформити замовлення на придбання меблів здійснюється через веб-сайт магазину Lamelio, кошиком замовлень можна користуватися цілодобово. Також для замовлення товарів можна скористатися контактним телефоном (номер розміщений на інтернет-ресурсі), або написати на адресу електронної пошти магазину.
Магазин забезпечує доставлення замовлень клієнтам у будь-яке місто країни. Для цього використовується транспорт експрес-служби «Нова Пошта». Транспортуються меблі в розібраному вигляді, а надійне упакування захищає вироби від пошкоджень. Відправлення замовлень клієнтам здійснюється після отримання 25% передоплати.
Магазин Ламеліо співпрацює з відомими виробниками меблів, тому не користується послугами посередників. Пряме поставлення меблів дозволяє встановлювати на них доступні, економічно обґрунтовані ціни. 
Меблі від онлайн-магазину
Lamelio мають високі показники міцності та довгий термін експлуатації. Вони відрізняються привабливим дизайном.