Новий рік - ідеальний привід, щоб пробудити ваші творчі здібності. Правильно підібраний декор не тільки дозволить відчути свято в повній мірі, а також виділити вашу вечірку в повній мірі. Різні яскраві іграшки, блискучі дощі, гірлянди, фігурки казкових персонажів допомагають створити чарівну і затишну атмосферу. Вам навіть не доведеться витрачати багато грошей, адже можна зробити більшість прикрас власноруч з простих матеріалів, або ви можете просто перепрофілювати інші предмети вашого будинку та зробити з них незвичний декор.

Кольори

Новий рік - це свято, яке асоціюється з розкішними прикрасами золотих, срібних кольорів, а також червоного, білого, зеленого. Виберіть один основний колір, наприклад, сріблястий і використовуйте його майже для половини вашого простору. Акценти з чорним, золотистим і білосніжним гармонічніше за все доповнять композицію. Додайте один колірний акцент, наприклад, рожевий, червоний або синій для дрібних речей, таких як ваза, свічки і гірлянда з бісером, але збережіть кольорові акценти до мінімуму, щоб показати вашу основну колірну гамму.

Стіл на новорічну вечірку

Вечірки, як правило, зосереджені навколо їжі і напоїв. Накрийте стіл чорної, золотою, срібною скатертиною; зберіть кришталеві бокали, наповніть їх свічками і згрупуйте на срібній таці, щоб створити центральну композицію. В якості альтернативи використовуйте перевернуті келихи для вина. Для контрасту з чорним або іншим темним кольором використовуйте срібні, золоті столові прилади і білі тарілки для кожного декоративного оформлення. Оберніть новорічні серветки в срібну стрічку або атлас. Покладіть квіти перед серветками в центрі кожної тарілки.

Аксесуари

Розташуйте великий годинник на каміні або просто у центрі кімнати, адже він асоціюється із закінченням та приходом нового року. Пофарбуйте гілки дерев білою фарбою, штучним снігом та використовуйте шишки для створення більш реалистичного вигляду. Декоратори радять покласти у вазу гілочки, що замальовані снігом, білою фарбою, обвішані скляними бурульками. Використайте різдвяні прикраси разом з білими, жовтими гірляндами, якими можна прикрасити ялинку.

Розмістіть свічки випадковим чином на кожному столі і каміні, якщо такий маєте в домі. Можна також розвісити золоті кульки з пінопласту і підвісити їх до стелі за допомогою мотузки або нитки, білої стрічки. Текстиль з декоративним малюнком буде стильно виглядати абсолютно де завгодно в інтер'єрі.

Стіни

Кожна вечірка потребує від господаря легкої та веселої атмосфери, тому звичайна стіна може стати креативною фотозоною для гостей. Створіть композицію, біля якої гості зможуть робити святкові знімки. Розмістіть фотографії ваших друзів і закріпіть їх, щоб ви могли легко зняти їх, коли вечірка закінчиться. На інших стінах повісьте вінки з гірляндами з намистин і класичні чорно-білі фотографії.

https://elki4you.in.ua/ua/