Кожному забудовнику, який планує побудувати невеликий (до 300 кв.м) будинок, дачу або спорудити господарські будівлі, стане в пригоді декларація або іншими словами повідомлення про початок будівельних робіт. Цей документ, поряд з будівельним паспортом, є фактичним дозволом на будівництво, завдячуючи якому вам можна буде у майбутньому уникнути штрафів й припинення будівельних робіт, а також без проблем ввести об'єкт в експлуатацію.

Куди саме необхідно подати заповнений бланк декларації?

Заповнений бланк декларації про початок виконання будівельних робіт подається до місцевого відділу державної архітектурно-будівельної інспекції (скорочено ДАБІ), де протягом 10 днів розглядається та реєструється.

Чи можна зайнятися оформленням відповідної документації самостійно?

Приклад заповнення декларації про початок будівництва звичайно ж дозволяє підготувати документ самостійно. Проте підготувати інші документи та в результаті отримати дозвіл – справа далеко не така проста як може здатися на перший погляд. Адже з метою отримання дозволу на початок підготовчих та будівельних робіт, необхідно заздалегідь приготуватися до того, що справа ця досить кропітка та вимагає величезну кількість часових та нервових затрат.

Правда всього вищезазначеного можна доволі успішно уникнути, особливо якщо довірити цей процес провідним фахівцям, котрі досить тривалий час працюють в популярному українському документ-сервісі Unidoc.

Чому саме варто віддати перевагу співпраці з Unidoc?

Причин скористатися послугами провідних спеціалістів документ-сервісу безліч. По-перше, таким чином ви не витратите зайвого часу та збережете свої нервові клітини, адже спеціалісти своєї справи займуться вирішенням всіх необхідних моментів. Ну а по-друге, ви гарантовано заощадите свої кошти, оскільки послуги працівників документ-сервісу мають цілком доступну й приємну вартість.

Крім того, співробітники Unidoc – штат професіоналів з багаторічним досвідом оформлення дозволу про початок виконання підготовчих та будівельних робіт на підставі повідомлення.

Ось чому, якщо вам раптом терміново потрібна допомога з реєстрацією повідомлення про початок будробіт, ви точно знаєте куди звертатися. Скористайтеся послугами спеціалістів документ-сервісу «Unidoc» уже сьогодні та гарантовано не пошкодуєте про своє рішення ні завтра, ні будь-коли.

Широка практика роботи та багаторічний досвід із різноманітними дозвільними інстанціями – це саме те, що дає змогу в якомога коротші терміни отримати офіційно зареєстроване повідомлення про початок будробіт. Тому при потребі консультації, звертайтеся, адже в «Unidoc» завжди раді допомогти!