Тим, хто шукає ексклюзивну кухонну витяжку, яка не тільки забезпечить високу ефективність, але і буде виділятися своєю унікальною естетикою, варто звернути увагу на лінійку кухонних витяжок Nortberg. Купити витяжки кухонні можна на сайті компанії Nortberg. Бренд Nortberg існує з 1989 року і створює ексклюзивні продукти як для приватних клієнтів так и компаний - партнерів. Тут ви можете вибрати і замовити витяжки для димоходу, острівця, куточка, ящика і під шафу. А також відкидні витяжки, що ідеально підходять як для сучасних інтер'єрів, так і для традиційних сільських інтер'єрів.

У чому особливість витяжок Nortberg?

  • Витяжки Nortberg відрізняються використанням високоякісних матеріалів, в тому числі високоякісної нержавіючої сталі і загартованого скла. Вони привертають увагу своїм стильним дизайном, але також використовують спеціальні технологічні рішення для ще більш ефективної і комфортної роботи.
  • Асортимент бренду включає витяжки, в яких використовується передова технологія очищення повітря для усунення запахів, диму, а також спор, бактерій, вірусів і пилку. Вони не вимагає використання змінних фільтрів, а також відрізняється низьким енергоспоживанням.
  • Одна з функцій дозволяє активно освіжити повітря трьома доступними ароматами. Ще одна технологія дозволяє нагрівати їжу на плиті за допомогою інфрачервоного світла. Завдяки цьому посуд зберігає свою температуру без необхідності подальшого нагріву.

На що звернути увагу при виборі?

  • Витяжка повинна відповідати інтер'єру за розмірами і типом, але при цьому повинна бути функціональною, безшумною, ефективної і простий у використанні. Звичайно, не можна забувати про естетику - витяжка повинна вписуватися в облаштування кухні.
  • Щоб витяжка ефективно видаляла забруднювачі повітря, що утворюються на кухні, вона повинна не тільки мати достатню потужність для миттєвого втягування диму і запахів, але і бути обладнана відповідними фільтрами.
  • Можна вибрати витяжку з додатковими функціями, наприклад, вона може мати освітлення, годинник, нею можна управляти за допомогою пульта дистанційного керування, її можна тимчасово відключити.

Кухонні витяжки Nortberg, це неперевершена якість і унікальний дизайн, який задовольнить самих вибагливих покупців. Оформити покупку можна самостійно, або скористатися допомогою менеджера магазина.