Власний бізнес може принести не тільки прибуток, але і задоволення від самореалізації. Потрібно придумати ідею та зібрати колектив, який допоможе з її втіленням, подальшою реалізацією. Штат може включати як постійних співробітників, так і фрілансерів - це фахівці, яких наймають для вирішення певних (зазвичай разових) завдань.

Пропозиції weblancer.net

Фріланс - популярний варіант зайнятості. Серед вільних працівників можна зустріти справжніх профі. Біржа фрілансу допоможе знайти співробітника потрібного профілю. Weblancer привертає якостями:

  • Стаж роботи. Біржі вже 17 років, це авторитетний веб-майданчик.
  • Популярність. Про сервіс чув майже кожний, тут багато зареєстрованих замовників та виконавців (більше 1 млн.).
  • Різноманітність напрямків. Можна шукати за допомогою біржі дизайнерів сайтів, програмістів, сео-фахівців, авторів статей, перекладачів. Доступні категорії "HTML-верстка", "Системи управління (CMS)", "Відеомонтаж", "Ілюстрації і Малюнки". Подивитися весь перелік напрямків вдасться на weblancer.net.
  • Інтерфейс. Лаконічний та зрозумілий дизайн спрощує освоєння біржі. Тут зручно реєструватися, залишати заявки та придивлятися відгуки виконавців.
  • Захист інтересів сторін. Спори вирішуються в арбітражі, розглядають їх професійні юристи.
  • Безпека. Йдеться про платежі. Виконавцям та замовникам не варто перейматися за кошти на своїх рахунках. 

Разове розміщення замовлення можна зробити безкоштовно. Комісії у біржі найнижчі на ринку.

Навіщо наймати фрілансера

Причина очевидна - це вигідно в фінансовому плані. Конкуренція висока, можна знайти людину, яка виконає завдання за бажаною ціною. Біржа виступає гарантом якості надання послуг.

Найчастіше вільних працівників використовує малий і середній бізнес. Фрілансери виручають підприємців-початківців, які обмежені в коштах.

Вдаються до допомоги фрілансерів також  великі компанії, які давно діють на ринку. Сободних працівників наймають для специфічних робіт, які не здійснюються на постійній основі.

Як вибрати тимчасового співробітника?

Найпростіше шукати виконавця на біржі, де є рейтинги, відгуки інших замовників та віртуальні портфоліо. Це мінімізує ризик найняти непрофесіонала. Тут продумана система рейтингів із захистом від накруток.

Бажано віддавати перевагу фахівцям з великим досвідом роботи і позитивної репутацією. Їхні послуги обійдуться дорожче, але це гарантує відмінний результат роботи.