З метою профілактики різних захворювань необхідно на постійній основі контролювати свій тиск. З цією задачею здатний впоратися такий прилад, як тонометр. Одними з найкращих пристроїв в даній сфері вважаються тонометри Microlife.

Основні різновиди тонометрів

Компанія Microlife заснована більш 30 років тому у Швейцарії. Вона спеціалізується на електронних та механічних тонометрах. Також в її каталозі присутні грілки, ваги та інші електронні прилади. Ознайомитись з вибором тонометрів Microlife, їхніми характеристиками можна в спеціалізованому магазині https://health-shop.com.ua/ru/32-tonometry-microlife, де представлена велика кількість моделей.

Тонометрі Микролайф діляться на наступні групи:

  • механічні – похибка виміру становить не більше 3 міліметрів ртутного стовпчика, вимір тиску здійснюється через стетоскоп;
  • напівавтоматичні – комплектується дисплеєм, нагнітання повітря здійснюється вручну, всі інші процеси тонометр виконує самостійно;
  • автоматичні – працюють за рахунок вбудованих датчиків та компресора.

Переваги продукції Microlife

Прилади компанії Microlife відрізняються зручністю використання. Вони мають просту і зрозумілу систему управління. Тонометри дають змогу контролювати тиск в домашніх умовах, зробити вимір може навіть людина без досвіду.

Пристрої бренду виконані із надійних та міцних матеріалів, завдяки чому вони можуть прослужити не один рік. Автоматичні та напівавтоматичні тонометри мають багато корисних опцій. Прилади комплектуються зручними чохлами, в яких їх можна зберігати, або транспортувати.

Додаткові можливості

Тонометри даного бренду вирізняються фірмовими опціями. Наприклад, функція МАМ проводить декілька вимірів підряд, після чого виводить середнє значення. Опція PAD сигналізує про аритмію. Якщо вона з’являється часто, то треба звернутись до свого лікаря. Тонометри Microlife здатні розпізнавати і мерцентальну аритмію.

Прилади компанія також мають і базові опції:

  • підсвічування екрану та індикація основних показників;
  • зберігання в пам’яті до 200 результатів, в залежності від моделі;
  • можливість підключення до комп’ютеру – така опція дозволяє робити повний аналіз, будувати діаграми.

Вартість тонометрів Microlife трохи вище, в порівнянні з моделями китайського виробництва, але така ціна на 100 відсотків виправдана високою якістю, точність показників та багатьма роками праці без збоїв.