Модульнi будинки СимфонiяКаркасні будинки для житла широко використовуються в європейських країнах, Канаді, Америці. Модульні житлові будинки складаються з двох або кількох частин (модулів). Кожен модуль виготовляється та збирається на виробничій базі виробника. Після доставлення на ділянку замовника окремі модулі з’єднуються в цілісну будівлю на полегшеному фундаменті. Без дозвільної документації можна змонтувати 3-поверховий модульний будинок площею до 1500 м2. Піклуватися про введення будівлі в експлуатацію також не потрібно, бо за вітчизняними будівельними нормами модульні будівлі являються тимчасовим житлом.

Особливості модульних будинків

«Latem Homes» - Виробник модульних будинків для житла займає в цій сфері українського ринку позицію лідера. Житлові будинки, що зведені на основі каркасно-модульної технології мають свої переваги та особливості:

  • якщо будівництво житла за класичною технологією розтягується на роки, то зведення каркасно-модульного будинку буде завершено на протязі двох місяців;
  • такі будинки дуже теплі, бо при їх зведенні використовуються матеріали з низькою теплопровідністю, що дозволяє отримувати значну економію коштів на оплаті опалення;
  • стіни модульних споруд не бояться вологи, бо зсередини захищені паробар'єром, а ззовні захист від вологи забезпечує євробр'єр;
  • для модульного будинку нема потреби у зведенні важкого дорогого фундаменту;
  • будинки не дають усадку, тому оздоблювальні роботи можна виконувати зразу після завершення будівництва;
  • каркасно-модульні будинки можна встановлювати на ділянках зі складним рельєфом (на серйозних схилах, на березі водойм, в болотистій місцевості).

Види каркасно-модульних будинків

Компанія «Latem Homes» пропонує клієнтам різні серії модульних житлових конструкцій, в яких використовуються різні матеріали для утеплення та оздоблення. Але всі будинки зводяться на основі посиленого металевого цільнозвареного каркасу, що гарантує надійність та довговічність будівель. Житлові модульні будинки серії "СИМФОНІЯ" з двосхилим дахом, вкритим металочерепицею, та стінами, оздобленими вініловим сайдингом, мають сучасний стильний вигляд. Всередині приміщення для оздоблення використовується дерев'яна вагонка, що наповнює приміщення особливим природним теплом.
За бажанням замовника спеціалісти «Latem Homes» зведуть модульний будинок за індивідуальним проектом, який врахує всі побажання клієнта.