Яскраві та нетривіальні вечірки люблять усі, а коли вони супроводжуються ще й роздачею подарунків, свято запам’ятовується надовго. Онлайн-платформа Космолот оголошує про початок грандіозного довгоочікуваного періоду з нагоди другої річниці сайту. Ми приготували для вас найяскравіші розіграші, подарунки та бонуси, тож косма день рождения стане вибухом на просторах онлайн ігор. Будуть пісні, віртуальні танці, конкурси та нові локації – і це тільки початок.

Отримати перепустку на cosmolot party надзвичайно просто – здійснюйте перехід за посиланням та насолоджуйтесь святковою атмосферою.

 

Порядок дій для участі в Космолот пати

 

Кожен наш відвідувач стає рідним серцю та відданим прихильником наших розважальних локацій. Ми раді бачити кожного, тож для простого та безпроблемного потрапляння на Cosmoparty варто здійснити декілька ключових кроків:

1.      Здійснити перехід за активним посиланням на сайт;

2.      Пройти миттєву реєстрацію – сам процес займе максимум 10 секунд, а задоволення від повноосяжного занурення в атмосферу крутого івенту неможливо применшити;

3.      Перевести на онлайн-рахунок мінімальну суму – 100 гривень, та насолоджуватись усіма заходами, що здійснюються в рамках cosmo paty.

Епіцентром усіх розваг стане Космолот акция. Грандіозний розіграш призів та подарунків, серед яких мобільні гаджети, бездротові навушники, квадрокоптери та безліч інших призів, і найголовніше – неймовірна шикарна Tesla 3! Якщо ти ще не з нами – швидше приєднуйся, адже пощастити може кожному.

 

Сosma paty – новий формат святкування

 

В рамках сучасних обмежень все більша кількість організацій працює над створенням альтернативних варіантів святкування. Вони стараються задарма – на платформі Космолот уже давно здійснюється робота у сфері інтеграції розваг в інтернет-спільноту. Ми стали спецами в оформленні шалених вечірок, тож друга косма др сервісу обіцяє стати шедевральною та незабутньою.

Ми зробили максимум можливого, щоб кожен відвідувач зміг відпочити, набратися сил та просто повеселитися в рамках сайту:

·         створили різноманітні розважальні ігри, роздачу бонусів та призів;

·         організували онлайн-чат для вільного спілкування всіх онлайн-користувачів платформи. Тут кожен зможе зарядитися хорошим настроєм;

·         ми дбаємо про наших гостей, тож організували розіграш лише потрібних подарунків.

Космапати буде не такою яскравою без гостей, тож ми вже в очікуванні всіх і кожного, хто бажає гарно повеселитися.

 

Турбота щохвилини

Ми зробили все можливе, щоб жодна приватна інформація не була переміщена у відкритий доступ. Над проблематикою кібербезпеки працюють найкращі програмісти сайту, і їхні успіхи справді вражаючі. Наразі онлайн-сервіс Косолот став найнадійнішим сайтом для онлайн ігор та тусовок, тож відвідувачі можуть бути впевнені у власній конфіденційності.

Платформа співпрацює лише з офіційними банківськими представниками, тож онлайн оплата картою стала як ніколи безпечною.

Також існує ряд додаткових пріоритетів, котрі суттєво впливають на вибір користувачів:

·         наявність ліцензії на всі варіанти ігор платформи;

·         високоосвічені спеціалісти, що слідкують за роботою та безпекою системи та апаратури;

·         цілодобова підтримка в будь-яких запитаннях;

·         автоматичні бонуси за перше офіційне відвідування сервісу.

Також в рамках фінансових операцій впроваджено можливість повернути собі частину коштів, потрачених в ході гри. Процент автоматичної віддачі буде залежати від активності учасника та розмірів фінансових вкладень.

Святкування стрімко набирає обертів, тож хутчіше реєструйся і починай тусити разом з нами.