Незвичайні ... Саме це слово прийшло мені на розум при описі безлічі технік виготовлення хендмейд-прикрас. Якщо розглянути докладніше, то можна здивуватися людської фантазії, скільки всього дивного і багатогранного! Звичайно, є безліч любителів простий і звичної біжутерії за типом «класична нитка перлів», а також прихильники виключно ювелірних прикрас. Але, як то кажуть, все в цьому світі має місце бути и якщо ви вирішили придбати намисто, то вам варто ознайомитися з пропозицією інтернет-магазина, який пропонує розкішний вибір намист!

Почнемо з того, що розглянемо, які ж зараз зустрічаються незвичайні прикраси. А їх, насправді, маса, і технік виконання безліч! На цьому просторі кожен може виділити для себе щось найбільш привабливе. Майстрині виготовляють прикраси з бісеру, шкіри, тканини, глини, міді та дроту, пір'я, хутра, дерева, каміння, монет, скла і ще багато, багато всього! У цьому питанні фантазія просто безмежна. Тут же напрошується і перший плюс на користь незвичайних прикрас. Це простір і фантазія технік і матеріалів. Кожна модниця зможе вибрати, то, що до душі саме їй.

З цього виливається наступний плюс - це незвичайність, неординарність. Навряд чи ви зустрінете ще кого-то в подібному аксесуар. Отже увага і інтерес до вашої персони забезпечені.

Подібну біжутерію можна вибрати виключно під свій образ, обговорити з майстром деталі, вибрати колір, матеріали та навіть намалювати ескіз. Будь то величне кольє або діадема, а може і корона. Погодьтеся, таке в магазинах навряд чи зустрінеш. Можливо підібрати виріб як для повсякденного способу так і на вечірній вихід.

Ця дрібничка буде тільки у вас, в єдиному екземплярі. Якщо майстер і виконає ще одну подібну прикрасу, то ідентичною воно точно не буде, так як натхнення грає кожен раз по-різному.

Треба відзначити, що подібні прикраси завжди будуть модними, так як покажуть в повній мірі вашу креативність і стиль. А в нашому суспільстві дуже цінується неординарність думки.

Всі незвичайні прикраси виготовляються майстрами вручну. Досвідчений майстер може створити справжній шедевр.

У незвичайної біжутерії є також і мінуси, але вони не настільки істотні.

В першу чергу, догляд за такими прикрасами повинен бути особливим. Найчастіше, кожен майстер піклується про своє дітище і надсилає коробочку, де можна зберігати виріб, а також інструкцію по догляду. Як доглядати за прикрасою, залежить від матеріалів, з яких вона виготовлена. Найчастіше, вироби не можна мочити, кидати, наносити на вироби духи, зберігати з іншого біжутерією і так далі.