Барні меблі набули великої популярності в облаштуванні сучасних кухонь і квартир, де багато відкритого простору. Різні моделі з дерева, барні стільці для кухні з металу, тканини і пластика пропонують безліч можливостей.

Табурети, стільці та барні столи зі стільцями - модна кухня

Мода на відкриті кухні дає нам безліч можливостей для оформлення інтер'єру з використанням оригінальних меблів. Класичні будівлі проти стіни де звичайний стіл можна замінити ефективної, стрункими барними меблями. Вони можуть бути вище або нижче, мати або не мати спинку і підлокітники. Вони відрізняються за стилем і матеріалами, з яких вони були зроблені. Сьогодні меблевий магазин Економточка пропонує привабливий барний стілець з дерева, пластика і металу. Високі столи і хоккер з регульованою висотою - це меблі для барів, де з іншого боку за стійкою знаходиться бармен, обслуговуючий нас. Рівень стільниці повинен бути на висоті трохи нижче грудей людей, які будуть використовувати барну меблі. Хокер можуть бути прикрасою вітальні або служити випадковими меблями.

Класичний мінімалізм, стилізовані сидіння або безумство в стилі гламур?

Високий стілець і барні стільці - це широкий вибір різних варіантів. Від класичного табурета на високих ніжках з поперечиною, яка полегшує сидіння і дозволяє вам відпочивати, до оригінальної оббивки і декорованих барних стільців, що ідеально підходять для будуара, ароматного дорогими парфумами. Хокер прекрасно поєднуються із сучасним стилем відкритих квартир-студій або лофт.

Класичні табурети, які підійдуть для кухні в багатьох стилях, це, перш за все, прості металеві та дерев'яні стільці. Останні стали трохи дешевше в останні роки через можливість зробити їх з відновленої деревини. Класична різноманітність барних стільців - це металева основа і дерев'яне сидіння.

Оббиті мешканці

Хокер з тканинною або шкіряною оббивкою - елегантний варіант барного стільця. У минулому м'які меблі призначалася для інтер'єрів, де вони не були схильні до фарбування, поглинання кухонних запахів і вологи. Тепер в цьому відношенні стало більше слабкості, і ми поставили барні стільці на кухні, де вони створюють затишну атмосферу. Їх охоче вибирають для сучасних світлих кухонь.

Стильний інтер'єр з барною стійкою або високим островом

Унікальний зовнішній вигляд барних меблів і приємна атмосфера, яку вони створюють, завоювали велику кількість ентузіастів. По-перше, це візуальний різновид класичних стільниць і столів, а по-друге, це практичне доповнення в інтер'єрах з незвичайним плануванням і оригінальним декором. Табурети вище або барні стільці - спосіб використовувати простір під вікном, де є широкий підвіконня, стільниця або полку.