Похожее изображение

Без побутової техніки повсякденне життя сучасної людини навряд чи було б таким легким та комфортним. Зважаючи на той факт, що ціни на побутову техніку є достатньо високими, необхідно знати, як можна зекономити під час її купівлі.

Знижки

Перша заповідь людини, яка хоче придбати товар за максимально вигідною ціною – пам'ятати про знижки. Часто магазини пропонують придбати техніку за приємними цінами напередодні різних свят (Новий рік, День закоханих, 8 Березня і т.д.). Одними з найвідоміших і найбільших є знижки у Чорну п'ятницю, на які багато хто спеціально чекає протягом року для здійснення крупних покупок.

Інтернет-ресурси

Купуючи в Інтернеті, ви отримуєте одразу декілька переваг:

Ви отримуєте можливість обирати необхідні вам товари, не виходячи з дому. Так вам не потрібно їздити по різних магазинах та витрачати свій час;

Асортимент інтернет-магазинів, як правило, значно більший, аніж звичайних точок продажу. Деякі моделі взагалі можна придбати лише на сайтах;

Ціна товару в інтернет-магазині може бути значно нижчою, ніж у звичайному магазині.

Слід купувати побутову техніку на перевірених торгових майданчиках, що мають гарну репутацію. Це легко зрозуміти, ознайомившись із відгуками покупців. Якщо є певні сумніви, то можна замовити доставку товару накладеним платежем. Так ви отримаєте змогу добре роздивитися та перевірити свою посилку. Звичайно, треба оплатити зворотній грошовий переказ, проте у порівнянні із ціною побутової техніки ця сума є незначною.

Старі моделі

Моделі минулого року вже вважаються старими, бо виробник випустив нову лінійку із додатковими функціями та оновленим дизайном. Проте це зовсім не означає, що техніка, виготовлена у минулі роки, втратила свою актуальність. Частіш за все, відмінності між старими та новими моделями є незначними. Сервісні центри ремонтують і стару, і нову техніку. А от ціна старих моделей є значно нижчою.

Підписка

Ще один спосіб зекономити – бути в курсі усіх акцій та знижок. Це не означає, що вам кожного дня треба відвідувати магазин чи його офіційний сайт. Задля цього достатньо підписатися на розсилку новин від магазину. У таких розсилках, які здійснюються на електронну пошту, телефон чи месенджер, продавці надають актуальну інформацію про вигідні пропозиції та купони на знижки.

Отже, якщо знайти правильний підхід до придбання побутової техніки, новий холодильник чи телевізор не розорять ваш сімейний бюджет.