Приватна клініка лікування наркоманії у Києві

Комплексна програма, акцент на психологічну реабілітацію, анонімність та індивідуальний підхід - ось основні принципи, які застосовує у своїй роботі «Український Центр Лікування Залежності» в Києві. Хоч наркоманія і є небезпечним, швидко прогресуючим захворюванням, але все-таки піддається терапевтичному впливу, залишаючи для кожного пацієнта шанс на повне одужання.

Приватна клініка лікування наркоманії

Переваги лікування у приватній клініці

Лікування наркотичної залежності в приватній спеціалізованій клініці має певні переваги, порівняно з державними наркодиспансеру:

  1. Гарантія політики конфіденційності та відсутність взяття на облік. Анонімність захищає пацієнтів та їх близьке оточення від суспільного розголосу, пліток, осуду. Крім того, виключаються проблеми, пов'язані з працевлаштуванням, вибором професії, отриманням водійських прав і т.д.

  2. Застосування довгострокових методів лікування. Фахівці приватного центру не обмежуються проведенням детоксикації, зняттям ломки та кодуванням, а пропонують психологічну реабілітацію, спрямовану на досягнення тривалої ремісії та повне подолання патологічної залежності.

  3. Індивідуальний підхід. Наркоманія може протікати по-різному, мати різні симптоми, причини, прояви. Тому при розробці терапевтичного курсу фахівці-наркологи враховують такі чинники, як результати попередньої діагностики, аналіз зібраного анамнезу, індивідуальні та особистісні особливості пацієнта.

  4. Комфортні умови проживання. Приватний центр, скоріше, нагадує собою санаторій або будинок відпочинку, ніж лікарню. Для реабілітантів створена затишна атмосфера, наближеної до домашньої. Увага приділяється правильному харчуванню, організації цікавого захоплюючого дозвілля, саморозвитку пацієнтів.

  5. Команда кваліфікованих фахівців. У центрі працюють тільки справжні професіонали своєї справи, які мають досвід у боротьбі з наркотичною залежністю. Крім наркологів, допомога пацієнтам надають медики, психологи, психотерапевти.

  6. Робота з близьким оточенням. Родичам пацієнтів надаються психологічна допомога та підтримка, індивідуальні консультації фахівців. Проводиться робота, спрямована на лікування співзалежності у членів сім'ї реабілітанта.

  7. Допомога в соціальній адаптації. Після завершення основної програми реабілітації фахівці продовжують працювати зі своїми підопічними, допомагають їм адаптуватися в соціумі. Ефективна ресоціалізація включає в себе як психологічну, так і соціальну підтримку.

«Український Центр Лікування Залежності» в Києві https://narkologicheskiy-centr.com робить все можливе для того, щоб пацієнти знайшли себе, налагодили стосунки з близькими, визначилися з професійною діяльністю, влаштувалися на добре оплачувану роботу. Для колишнього залежного пацієнта така допомога - це шанс почати життя з чистого аркуша та назавжди забули про патологічні залежності.