Як вибрати профнастил - секрети та особливості підбору якісного покрівельного покриття

Найбільш часто людина робить покупки, орієнтуючись переважно на власні емоції, навіть якщо справа стосується будівельних матеріалів. Це може негативно позначитися на стані майбутнього об'єкта, особливо якщо справа стосується придбання профнастилу. Тому сьогодні ми розглянемо алгоритм грамотного підбору даного виду матеріалу.

Як вибрати профнастил?

Етап 1 - підбір моделі профнастилу

На цьому етапі слід забути про вартість продукції. У зв'язку з тим, що даний вид товару має різне призначення та вартість, найчастіше, купуючи оптимальний варіант, можна купити продукцію, яка не підходить для виконання необхідного виду робіт. Тому в першу чергу слід визначити, для чого потрібен профнастил - для будівництва паркану, облаштування фасаду або покрівельних робіт. Залежно від цього параметра продавець-консультант зможе істотно звузити вибір моделей та підібрати найбільш довговічний варіант.

Етап 2 вибір покриття

Для багатьох споживачів вибір покриття має на увазі лише підбір кольору. Однак цей процес дещо складніше, так як покриття відрізняються між собою не тільки за кольором, але також з товщини, фактури та методі нанесення, від яких залежить термін експлуатації профнастилу.

Сьогодні лідерами ринку є вироби з матовим і глянцевим покриттям. Причому перше є кращим, оскільки володіє більшою товщиною.

Етап 3 - товщина профілю

Товщина профілю, згідно із заявою фахівців, повинна підбиратися в залежності від призначення профнастилу. Так, для покрівлі слід вибирати листи з товщиною від 0,45 до 0,5 мм, а для паркану - від 0,4 до 0,45 мм. Листи, які мають меншу товщину, слід використовувати виключно всередині приміщень.

Етап 4 - вміст цинку

Цей показник за призначенням дорівнює товщині металу, так як він має не менш важливе значення в терміні експлуатації виробу. Чим вищий вміст цинку на 1 м2 - тим довше термін експлуатації. Важливо відзначити, що найбільший рівень цинку спостерігається на дорогих виробах із більш товстим металом, а більш низький - на більш тонких аркушах профнастилу.

Етап 5 - порівняння цін

Вартість даного виду будівельного матеріалу за 1 м2 приблизно однакова у всіх постачальників. Однак часто на ринку можна зустріти слово «розпродаж», яке супроводжується істотним зниженням ціни. Але не варто звертати на нього уваги, так як, якщо будівельний матеріал продається за низькою ціною, то найвірогідніше з ним щось не так.

Етап 6 - вибір місця купівлі

Кращим місцем придбання профнастилу є офіс. У якому клієнт зможе помацати матеріал, провести розрахунки та замовити необхідну йому виріб з індивідуальними параметрами. Безумовно, даний матеріал можна купити й будівельних супермаркетах, проте в такому випадку клієнту доведеться вибирати тільки з тих листів, які є в наявності.

Якщо слідувати всім вищезгаданим рекомендаціям, то можна підібрати профнастил, який відповідає потребам клієнта, який буде володіти прекрасним естетичним виглядом і високими якісними характеристиками на офіційному сайті https://psm-profile.com.ua .