У більшості випадків водієві потрібна екстрена допомога, на дорозі або ДТП.  У критичній ситуації може знадобитися швидко отримати консультацію автоюриста. Якщо потрібна юридична допомога при ДТП? Кваліфікована правова допомога від адвоката Марії Камінської знадобиться усім, у кого виникли проблеми на дорозі.

Практика показує, що страхові компанії, які мають колосальний досвід в даній сфері, знаходять безліч нібито правомірних причин, щоб зменшити розмір виплат або зовсім відмовити в них.  Водії нерідко позбавляються можливості своєчасно і в повній мірі отримати відшкодування збитку від винуватця ДТП і / або від страхової компанії.  Що робити в таких випадках?

Єдино правильний вихід з ситуації — це юридична допомога при ДТП на сайті kaminska.com.ua.  Причому добре б обзавестися телефоном експерта заздалегідь, щоб у разі події відразу можна було з ним связаться.

Не на власний ризик або знання.  Вас може збити з пантелику інший учасник аварії або інспектор, ви самі, будучи в шоковому стані, можете пропустити важливі моменти, пов'язані з самою подією або з оформленням документів.

На захист ваших прав та інтересів стане досвідчений адвокат по ДТП, який при необхідності прибуде на місце зіткнення. Це експерт, що знає всі нюанси проведення процедури оформлення.  Він допоможе вам зберігати спокій і попередить всі можливі помилки, чреваті неприємними наслідками, наприклад відмовою по страхових виплатах.

Що може зробити для вас адвокат по ДТП?

Адвоката Марія Камінська вже звикла до частих прохань надати допомогу юриста при ДТП.  Вона має практичний досвід роботи в даному напрямку і готова підтримати вас у будь-якій ситуації, навіть найскладнішої і заплутаною.  Перелік послуг, які готовий надати цей адвокат по ДТП, включає:

  • консультаційну допомогу – по будь-яких питань щодо страхових виплат, претензій до автовиробника або автосервісу; консультації у сфері законодавства, що стосується конкретно вашого випадку;
  • практичну допомогу по вирішенню спірних ситуацій зі страховими компаніями, що відмовляються виплачувати компенсацію, або незаконно зменшують її розмір;
  • практичну допомогу при вирішенні суперечок з автосервісом, котра надала неякісні послуги.

Автоадвокат також допоможе в ситуаціях, коли стоїть питання про експертну оцінку збитку після ДТП або виникла спірна ситуація, пов'язана з гарантійним обслуговуванням транспортного засобу.  Спори зі страховиками, представниками поліції, ремонтними службами, іншими автовласниками — все це серйозний привід для того, щоб скористатися допомогою адвоката.