Ви - підприємець або ж виробник власної продукції? Уже багато років успішно працюєте на українському ринку проте не покидаєте мрій підкорити нові вершини? А хочете заявити про себе та свій бренд на американських ринках?

Тоді Вам обов’язково потрібно звернутися в компанію Партнер Трейд, яка цілком заслужено вважається одним із ведучих 3pl операторів на сучасному ринку логістичних та консалтингових послуг. Крім того наша компанія – експерт в торгівлі на Amazon, Walmart, Ebay, Etsy та Shopify. Так, Ви не помилилися, ми знаємо усе про торгівлю на цих маркетплейсах, ми також знаємо як організувати успішний інтернет магазин Etsy та багато інших.

Чому саме варто скористатися нашими послугами?

Перш за все відмітимо, що колектив нашої компанії свого часу складався лише із трьох спеціалістів. Проте з часом він поповнився і тепер становить понад тридцять п’ять висококваліфікованих працівників, котрі на ідеально знають нюанси справи, котрою займаються довгий час. Наше головне завдання полягає у допомозі українським виробникам підкорювати нові ринки збуту своєї продукції, зокрема це стосується американських ринків.

За весь час нашого існування наша компанія встигла зарекомендувати себе у якості відповідального та надійного партнера, з яким не лише не страшно, проте вигідно і надзвичайно приємно мати справу.

Кожен, хто невтомно трудиться в рядах нашої компанії – це людина із вищою освітою, сучасними поглядами на життя та надзвичайно великим багажем знать в галузі логістики та міжнародних перевезень. Чесно кажучи, за нас впевнено говорять наші справи. Зокрема, наприклад, якщо взяти два останніх роки нашої роботи:

 • по Fulfillment опрацьовано більш ніж 51 тисячу замовлень;
 • охоплено логістикою понад десять країн світу;
 • по PrepService опрацьовано понад 437 тисяч одиниць різноманітних товарів;
 • надали свої послуги більш ніж одній тисячі підприємців;
 • маємо свій склад в США;
 • крім того збільшили штат працівників компанії із 3-х до 35-ти осіб в трьох країнах світу.

Крім того у своїй роботі надаємо перевагу індивідуальному підходу до кожного клієнта. Саме тому обравши у якості 3pl оператора нашу компанію Ви гарантовано отримаєте якісні та швидкі перевезення будь-якої складності, а також:

 • постійний супровід вантажу та гарантоване інформування про той чи інший етап перебування вантажу;
 • у Вас буде змога обрати серед авіа, експрес чи доставку по морю в спеціальних контейнерах;
 • доставка вантажу будь-якої складності буде здійснюватися у максимально короткі терміни;
 • можливість заощаджувати до 18 відсотків на вартості послуг логістики;
 • та ряд інших переваг.

Як? Ви ще не з нами? Тоді відкиньте геть усі сумніви та зробіть впевнений крок на зустріч мрію, котра разом із Партнер Трейд дуже швидко із категорії «Мрія» переросте в категорію «Реальність». Не вірите ? Тоді пропонуємо переконатися!