Кредит на карту в Україні — досить розповсюджений спосіб кредитування, яке поступово переходить із реального миру у віртуальний — в онлайн-режим. Звичайно, коли мова йде про серйозні суми (наприклад, шестизначні), послуги банків все ще актуальні, оскільки МФО ( як зрозуміло з абревіатури) надають відносно невеликі позики. Виграючи в банків по швидкості і простоті надання послуг, вони далеко не завжди пропонують кращі фінансові умови. Це не про ДЗЕН КРЕДИТ.

Відсоткова ставка і привілеї новачкам

На відміну від безлічі конкурентів, МФО ZEN CREDIT встановила більшу різницю між мінімальною та максимальною доступними сумами. Так, мінімум становить 200 грн., а максимум — 20 тисяч гривень. Правда, клієнтам-новачкам на сайті https://zencredit.com.ua доступно до 5000 грн. Втім, це компенсується акційною політикою організації.

Базовий щоденний відсоток дорівнює показнику 1,5. Це в принципі не є високою відсотковою ставкою, однак позики онлайн у даного кредитора можна одержати на ще більш приємних умовах, у тому числі безвідсотково!

Позичальник, що вперше звернувся за фінансовою допомогою, може взяти кредит онлайн під 0%. Плати за користування кредитними коштами не буде — після закінчення строку договору необхідно буде повернути тільки те, що займав. І це головне спецпропозиція компанії.

Інші пропозицій

Не варто думати, що дана організація піклується тільки про вигоду для клієнтів-новачків. Стандарт в 1,5% не буде діяти при другому, третьому, четвертому і навіть п'ятому зверненні. Потрібен був кредити на карту терміново другий раз — від базової ставки віднімається 50%, третій раз — 55%, четвертий — 60%, п'ятий — 65%. І тільки при наступному, шостому зверненні, коли позичальнику, до речі, вже будуть доступні максимально можливі 20 000 гривень, у дію вводяться ті самі 1,5% у день.

Розрахувати підсумкову суму, яку необхідно буде погасити після закінчення строку кредитного договору, можна на онлайн-калькуляторі головної сторінки сайту компанії.

Можливість виграти новенький ipad

Крім вигідних фінансових умов, позичальників радують проведенням різних акцій. Наприклад, 10 щасливчиків із числа клієнтів компанії мають можливість одержувати нові ipad'и щомісяця. Щоб взяти участь в акції, необхідно просто взяти гроші в борг, вчасно їх повернути і вірити у свою удачу. Переможці визначаються за допомогою сервісу рандомізації.