Коли початкова версія рукопису готова, перед автором стоїть завдання підготовки до видавництва першої книги. Друк книг займає певний час та передбачає визначені витрати. При бажанні заощадити кошти, автор може провести підготовчу роботу рукопису до друку самостійно. Але слід врахувати, більш ефективним варіантом є використання послуг кваліфікованих фахівців. Це пояснюється наявністю чималого досвіду з оформлення подібних творів у працівників спеціалізованих підприємств, а також тим, що завдяки зусиллям команди професіоналів досягається рівень загального враження від якісного оформлення книги.

Особливості підготовки до друку

Для підготовки рукопису до видання необхідно провести поетапні заходи:

  1. Здійснювати коректорську роботу, що передбачає ретельну перевірку змісту документа на наявність орфографічних чи синтаксичних помилок. Також, для того, щоб сприйняття матеріалу читачем був максимально зручним і зрозумілим, під час цього етапу можливе внесення поправок до тексту твору.

  2. Оформити обкладинку майбутньої книги таким чином, щоб вона відповідала змісту твору з точки зору художнього сприйняття читача. Слід зазначити, що цей етап достатньо важливий – від того, наскільки зовнішнє оздоблення твору буде вдалим, суттєво залежить перспектива обсягів її реалізації. Адже оздоблення палітурки сформовує перше враження для читача, який бачить на полиці перший твір незнайомого автора. Якісне, креативне оформлення обкладинки привертає увагу потенційного покупця та підвищує ймовірність придбання товару.

  3. Підготувати макет для типографії. Це передбачає оформлення відкоригованого тексту разом з малюнком обкладинки згідно з обраним форматом друку книги. Включає перевірку дотримання загальних вимог до відступів тексту від краю аркуша, впорядкування інтервалів між розділами, оформлення анотації, здійснення інших дії підготовчого процесу для створення кінцевого варіанту майбутньої книги.

  4. Провести певне юридичне оформлення твору, а саме – закріпити авторські права та присвоїти міжнародний код друкованого видання. Виключні авторські права надають змогу отримувати доходи від продажу прав на видання в перспективі, якщо книга стане популярною і буде користуватися попитом у читачів. Якщо ви бажаєте розповсюджувати твір через місця офіційної торгової мережи, то обов’язковою умовою є присвоєння міжнародного коду друкованого видання ISBN.

 

Univest Advertisg Production забезпечує друк книг з високою, схожою з офсетною, якістю, фіксованою вартістю друку, незалежно від обсягів тиражу.