Ви уже давно мрієте придбати надійну камеру відеоспостереження або ж навіть організувати цілу систему відеонагляду? А часу на пошуки надійного продавця категорично нема? Ну що ж, тоді Вам обов’язково потрібно завітати на офіційний інтернет-сайт відомої в Україні компанії «Надзор». Для чого, запитаєте Ви? А лише тому, що головна спеціалізація NADZOR.UA – продаж високотехнологічних систем безпеки.

У нас є все та на будь-який смак і бюджет. Причому починаючи від бюджетних варіантів та закінчуючи сучасними пристроями орієнтованими на справжніх професіоналів.

Чому саме варто звернутися до нас?

Перш за все хочемо відзначити, що наш магазин відеонагляду уже не один рік професійно спеціалізується на обладнанні для відеоспостереження, а також контролю доступу. Усі наявні у нашому онлайн каталозі пристрої відеоспостереження, перші ніж потрапити на віртуальні полиці магазину проходять ретельну перевірку нашими фахівцями на відповідність заявленим характеристикам та праце спроможності. Тобто ми робимо усе задля того аби задовольнити всі Ваші потреби. Зокрема співпрацюючи із нами Ви гарантовано:

  • знайдете все необхідне для забезпечення безпеки на будь-якому необхідному Вам об’єкті (відеореєстратори, камери, різноманітні системи контролю доступу, аксесуари і т.д.);

  • зможете придбати пристрої, які можна використовувати як у домі, так і на відкритій місцевості, в офісі, на виробництві та безлічі інших місць;

  • можете обрати з-посеред широкого асортименту, наприклад, камер HDCVI, IP, TurboHD і MHD, а також багато чого іншого;

  • придбаєте виключно оригінальне обладнання від відомих у всьому світі виробників.

 Крім того, якщо Вас цікавить установка камер відеонагляду ми теж з легкістю можемо її організувати. Задля того аби замовити послугу монтажу достатньо зателефонувати за одним із вказаних номерів телефону: 044 390 27 55 або 097 039 14 10.

Якщо Ви шукаєте дійсно якісні системи безпеки, офіційний сайт Nadzor – саме те, місце! До речі, пропонуємо переглянути https://youtu.be/LrJ6m7HwdBE - це так звані ТОП 3 охоронні системи (по версії нашої компанії), котрі не лише гарантовано стануть у пригоді, але й зможуть зробити Ваше життя набагато безпечнішим.

Ми не лише проконсультуємо стосовно характеристик і комплектації, але й допоможемо підібрати ідеальний варіант! А якщо у Вас залишилися питання, з радістю відповімо на всі! Звертайтеся, ми чекаємо саме на Вас!

Хочете дізнатися більше? Тоді запрошуємо до прочитання: