На ринку є ряд косметичних засобів, які можна придбати за будь-якою знижкою у магазині чи аптеці. Більшість косметичних засобів представляють себе таким чином, щоб спонукати покупця до покупки, обіцяючи ефектне омолодження шкіри. Зазвичай буває, що косметику обрано неправильно і вона не може виконувати свою функцію.

Професійна косметика

Не лише косметологам, лікарям та спеціалістамдоступна професійна косметика, тому її можна придбати не тільки в салонах краси. Професійна косметика має високу концентрацію діючих речовин і потрібний розмір частинок, які гарантують проникнення через гідроліпідний шар епідермісу. Часто професійна косметика є продовженням догляду за шкірою після операцій в салоні краси.

Косметика з аптеки

У своєму складі вони мають меншу концентрацію біологічно активних інгредієнтів та хімічних речовин, що продовжують їх стійкість. Косметична продукція на прилавках великих магазинів не може мати короткий термін придатності через великий вибір косметичних брендів. Зазвичай у таких місцях ви приймаєте рішення щодо вибору конкретного засобу по догляду за шкірою. Ви часто зважаєтена рекламу, приємну упаковку або підказку продавця, який зазвичай не є компетентним у цьому відношенні. Аптечна косметика часто не підходить до потреб шкіри, і тому вона не може працювати з подібним ефектом, як професійна косметика, індивідуально підібрана до шкіри клієнта.

Професійна продукція – це гарантія ефективності завдяки тому, що:

  • має багатий склад та високу концентрацію біологічно активних речовин,
  • проведені тести та дослідження щодо дії препарату,
  • проведена робота над ефективністю продукту дерматологами та лікарями,
  • проведено глибоке знання активних інгредієнтів персоналом салону краси,
  • проведений аналіз шкіри, виконаний фахівцем і відповідний підбір косметичного засобу для потреб шкіри,
  • замовник може перевірити склад та характеристики товару.

Якість та безпека продукції, яку пропонує наш інтернет-магазин, є пріоритетним завданням. Ми дбаємо про добро клієнта, працюючи лише на перевіреній косметиці, яка використовується в кращих салонах краси.Ми хотіли б представити бренди, що розроблені для догляду за обличчям та шиєю. У пропозиції ви знайдете професійну косметику, пристосовану до потреб кожної шкіри.Наша косметика створена у лабораторії, яка відповідає найвищим стандартам виробництва.