Спокійна та щаслива старість у пансіонаті «Hospice»

Приватний будинок для людей похилого віку «Hospice» - це спеціалізований заклад, де людям похилого віку надається турбота, догляд, медична допомога, правильно збалансоване харчування, психологічна підтримка, а головне - можливість спілкування з однолітками, яскраве, повноцінне життя та гідна старість.

Приватний пансіонат для людей похилого віку в Києві

Умови для літніх людей у приватному пансіонаті 

Спеціалізований приватний пансіонат обладнаний з урахуванням усіх потреб людей похилого віку. Для постояльців створені максимально комфортні та безпечні умови. Номери оснащені красивими меблями, сучасною технікою. Окремо організовані палати для хворих з порушенням рухової функції.

Літнім людям необхідне свіже повітря. Тому до пансіонату прилягає красивий парк для прогулянок з рівними доріжками, лавочками, альтанками. Велика увага приділяється розпорядку дня, організації дозвілля та вільного часу. Співробітники пансіонату роблять все для того, щоб життя їх підопічних була наповнена теплими, позитивними моментами.

Основні переваги пансіонату

Приватний пансіонат для людей похилого віку «Hospice» вигідно вирізняється з-поміж інших спеціалізованих установ подібного профілю наступними своїми незаперечними перевагами:

 1. Цікаве і захоплююче дозвілля.

 2. Організація груп за інтересами з урахуванням захоплень постояльців.

 3. Досвідчений, висококваліфікований, який пройшов спеціальне навчання персонал.

 4. Високоякісний рівень медичного обслуговування.

 5. Європейський сервіс.

 6. Доступна, демократична цінова політика.

 7. Цілодобове спостереження за пацієнтами, що страждають різними хронічними захворюваннями.

 8. Можливість проведення професійного лікування та реабілітації.

 9. Створення спеціальних умов для лежачих пацієнтів.

 10. Надання психологічної допомоги.

 11. Розташування в екологічно чистому районі.

 12. Регулярні медичні профогляди.

Літня людина обов'язково знайде тут нових друзів, затишний будинок, всебічну допомогу і підтримку. Близько можуть не хвилюватися про стан свого родича і регулярно відвідувати його у будь-який час, чому сприяє зручна транспортна розв'язка.

Приватний хоспіс стане відмінним варіантом для розміщення літніх людей з інвалідністю, старечої деменції, серцево-судинними захворюваннями. Пансіонат співпрацює зі службою «Швидкої допомоги», а кваліфікований медичний персонал проведе всі необхідні процедури, проконтролює прийом лікарських препаратів і дотримання лікарських приписів.

Важливо, що до кожного постояльця в залежності від його віку, характеру, стану здоров'я співробітники пансіонату завжди знаходять індивідуальний підхід, відносяться терпимо, уважно, з розумінням і теплом. Дізнатися про послуги пансіонату та їх вартості більш детально, знайти контактну інформацію можна на офіційному сайті даного спеціалізованого установи, пройшовши за адресою https://hospice.com.ua/.