Ефективне лікування наркоманії в Харкові

Ефективне, професійне лікування наркоманії в Харкові пропонує реабілітаційний центр «Сім доріг». Клініка діє на території України вже більше 10 років, допомагаючи людям, що потрапили в біду, вилікуватися і почати нове, тверезе життя. Наркоманія - серйозне хронічне захворювання, схильне до швидкого прогресу, тому звертатися за допомогою необхідно негайно.

Де пройти ефективне лікування від наркотиків

Всього кілька правильних кроків до одужання

Реабілітаційний центр в Харкові «Сім доріг» практикує системний підхід до лікування наркотичної залежності. Висновок з ломки, кодування, підшивання - все це методи, які дають лише тимчасові результати.

Лікування від наркотиків в Харкові в центрі «Сім доріг» - це комплексна програма, спрямована на усунення хімічної та фізичної залежності, зміна самого мислення людини, усунення провокуючих чинників.

Перший крок - це детоксикація організму. Зняття ломки, проявів абстинентного синдрому необхідно для подальшої реабілітації. Програма «Детокс» спрямована на очищення організму, виведення залишків наркотиків, токсичних речовин, нормалізацію функціонування внутрішніх органів і систем.

У центрі практикують як хімічні, так і біологічні методи боротьби з хімічною залежністю від наркотиків. Оптимальні методики підбираються фахівцями індивідуальним шляхом, грунтуючись на результатах попередньої діагностики.

Наступний етап лікування - це усунення психологічної залежності. Для даних цілей фахівці застосовують такі інноваційні, перевірені методики:

 • заняття в групах взаємодопомоги за програмою «12 кроків»;

 • когнітивно-поведінкова терапія;

 • сімейний системний психоаналіз;

 • колективна психотерапія;

 • індивідуальні заняття з психологом;

 • теорія мотиваційного посилення;

 • працетерапія;

 • Гештальт-терапія;

 • релаксаційні методики;

 • аутотренінги;

 • антистресова методика.

Крім того, пацієнти центру відвідують різні лекції, набувають знання і навички, необхідні їм у повсякденному житті, займаються спортом, творчістю. Велике значення має дотримання розпорядку, режиму дня, правильного дієтичного харчування, підтримка з боку однодумців і фахівців, перебування у здоровому терапевтичному співтоваристві.

У центрі реабілітації в Харкові для пацієнтів створені комфортні умови проживання, із затишною домашньою атмосферою, що сприяє якнайшвидшому одужання і відновлення.

Реабілітація - завершальний етап

Характерною рисою наркологічного центру «Сім доріг» є турбота про своїх реабілітантів після завершення лікувального курсу. Виписуючись з центру, людина повертається у звичне середовище, в знайоме оточення і стикається з безліччю труднощів. Це кризовий момент, який може звести нанівець всі результати лікування і спровокувати черговий зрив. Тому підопічні центру отримують терапевтичне супровід, допомога лікарів, психологів, соціальних працівників, наркологів після виписки також.

Випускники центру в рамках програми соціальної адаптації продовжують відвідувати групи взаємодопомоги, психотренінги, лекції. Велика увага приділяється роботі з близьким оточенням колишнього наркозалежного, адже саме від поведінки членів сім'ї багато в чому залежить успішність лікування і стабільність результатів. Реабілітаційний центр «Сім доріг» пропонує виключно анонімне лікування наркозалежності, на вигідних умовах.

Отримати додаткову інформацію щодо умов проживання, вартості та методів лікування наркоманії у центрі «Сім доріг» можна, перейшовши безпосередньо на сайт https://sevenroads.org.ua