Нові закони про пільговий імпорт автомобілів в Україні, прийняті в 2016-2018 рр., знищили вигоди від колись популярних "євроблях". Покупка на автомобільних ринках старих машин стала витратним і ризикованим підприємством. У якості альтернативи розумно розглянути можливість пригону машини з Америки. У цьому випадку можна суттєво заощадити навіть із урахуванням доставки і розмитнення.

Компанія "Колумб Трейд" виконує пошук, підбір, перевірку, покупку, доставку і митне оформлення автомобілів зі Сполучених Штатів. Таким чином, для клієнта немає різниці між покупкою машини у місцевому дилерському центрі або пригін з США. Крім суттєвої економії в ціні.

Крім обов'язків по розмитненню та доставці "Колумб Трейд" працює із кращими страховими компаніями для виконання своїх зобов’язань. За рахунок постійного обсягу вантажоперевезень, компанія отримує значні знижки на контейнерні морські перевезення.

Аргументи за і проти

Автомобільний ринок Сполучених Штатів — один з найбільших у світі. Це відноситься як до нових, так і до старих машин. Так, річний обсяг продажу машин у США за 2017 р. склав більш 17 мільйонів штук. Для порівняння у тому ж періоді по всій Європі цифра становила 21 мільйон. Основних причин дві:

  • Американці звикли обновляти машину один раз в 5 років.

  • Низькі ціни, тому після незначного ДТП автомобіль простіше замінити на новий, ніж займатися його ремонтом.

Вигоди

Аргументи на користь покупки автомобілів з США:

  • Прозора історія. У багатьох штатах передбачене кримінальне покарання за скручування пробігу. Усі дані зберігаються в єдиній державній базі даних. Окремі організації, наприклад Carfax, вносять інформацію про участь автомобілів у ДТП.

  • Низька ціна. Чим більше пропозицій, тим нижче ціна. Машина з США коштує у середньому на 20-40% дешевше, ніж її аналоги з Європи або від українського дилерського центру. Пригін авто зі Штатів може стати джерелом додаткового заробітку. Схема проста: покупка старого авто, незначний ремонт і відновлення, продаж на вторинному ринку України.

Обмеження

Крім очевидних вигід існує і ряд складностей:

  • великий обсяг документів для оформлення угоди;

  • покупка розтягнута у часі: у середньому близько двох місяців;

  • логістичні ризики: авто як мінімум перевантажують 4 рази, тому великий ризик його пошкодження.

Доставка

Перший етап — підбір можливих варіантів. Найбільш популярним онлайн-майданчиком є Manheim авто аукціон США. Перед початком торгів учасники платять внесок порядку 500 доларів, після цього користувач отримує доступ до лотів. Як тільки модель обрана, можна діяти самому або довірити подальші процедури професіоналам.

Ті, хто вирішив зайнятися самостійним вивозом, повинен знайти транспортну компанію. Перевізник забирає авто з майданчика і доставляє його у порт завантаження. Строк — не більше двох тижнів. Далі його завантажують у морський контейнер, а потім на судно. Доставка морем займає близько місяця. По прибуттю у порт України автомобіль попадає на митницю.

Пригін авто з Америки допоможе заощадити до 40% вартості майбутньому власнику, однак, важливо враховувати складності документального оформлення і тривалість такої угоди. Рекомендуємо довірити ці питання агенту, який не тільки заощадить час, але й забезпечить законність покупки.

Чекаємо Вас по адресах:

м. Київ, вул. Костянтинівська буд. 71. - +380 68 6297070

м. Дніпро, Мечникова 10Б, 7 поверх, офіс 702. - +380 96 4537070

м. Харків, Полтавський Шлях 32, окремий вхід з вулиці. - +380 98 0880885