Етапи лікування наркоманії і алкоголізму у Львові

Наркотики, алкоголь не тільки руйнують фізичне здоров'я, але і змінюють людину до невпізнання, ламають людські долі і сім'ї. Позбутися від патологічної залежності реально, якщо звернутися за допомогою до справжніх професіоналів. Грамотне, поетапне лікування алкоголізму у Львові, купірування наркотичної залежності пропонує пройти місцеве відділення всеукраїнського центру «Медікон».

Поетапне лікування алкоголізму і наркоманії

Як вмовити людину лікуватися?

Перший етап найскладніший, полягає у тому, щоб вмовити залежну людину прийняти допомогу медиків, і пройти курс реабілітації. У більшості випадків алкоголіки і наркомани свою залежність заперечують, від лікування відмовляються і залишаються глухі до прохань своїх рідних. Щоб допомогти близькій людині, що потрапила в біду, потрібно звернутися до лікарів.

Пропонується два способи вирішення проблеми:

  1. Відвідавши клініку або зателефонувавши в центр, можна отримати безкоштовну, професійну консультацію, як вести себе із залежною людиною, які доводи і аргументи використовувати, щоб вмовити її лікуватися або хоча б пройти попередній огляд.

  2. Запросити фахівців на дім, які застосовуючи, так званий метод інтервенції, допоможуть залежній людині сформувати правильні мотивації і погодитися на проходження подальшої системної реабілітації у стаціонарних умовах.Консультація безкоштовна

+38 (050) 766 - 07 - 85

+38 (068) 461 - 56 - 65Сучасні приватні клініки надають анонімні консультації, також їх пацієнтам доступна послуга - цілодобовий виклик психологів і наркологів на дім.

Стадії лікування

Щоб вилікувати наркоманію у Львові, позбавити людину від алкогольної залежності, необхідно дотримуватися певного плану лікування, який умовно поділяється на 3 основних етапи:

  1. Підготовча стадія - включає в себе попередні консультації, медичний огляд, психологічні тести та консультації. Вживання наркотиків і спиртних напоїв згубно впливає на внутрішні органи і системи, тому фахівцям важливо оцінити загальний стан здоров'я пацієнта. Потім слідує складання індивідуального терапевтичного курсу та підбір оптимальних, найбільш ефективних методів терапії.

  2. Медикаментозний - припускає проведення детоксикації, виведення пацієнта із запою, стану наркотичної ломки. У деяких випадках на початкових стадіях потрібне проведення антидотної терапії, лікування білої гарячки, гострої інтоксикації, наслідків передозування. Проводиться і медикаментозне лікування, що включає в себе знеболюючі, снодійні, седативні, протисудомні препарати, антидепресанти. Всі ліки призначаються тільки кваліфікованим фахівцем і приймаються під суворим лікарським контролем.

  3. Психологічний - стаціонарна системна реабілітація залежних пацієнтів. Даний період триває від 3 місяців до півроку, в залежності від форми і стадії патологічного процесу. Психологічна реабілітація базується на принципах відомої програми «12 кроків», індивідуальної і сімейної психотерапії, елементах арт-терапії, працетерапії, Гештальт-терапії та інших методик, як і медикаментозні препарати вони підбираються лікарями в індивідуальному порядку.

Далі слідує стадія ресоціалізації, яка проводиться вже після завершення основного курсу терапії і дозволяє закріпити досягнуті результати, отримані навички тверезого життя, адаптуватися в соціумі, вирішити проблеми, пов'язані з сімейними відносинами, працевлаштуванням, особистісної реалізацією.

Пройшовши всі перераховані етапи, людина не просто позбавляється від згубної залежності, але і змінює своє ставлення до життя, що знижує ймовірність можливого рецидиву.

Детальніше ознайомитися із вищевказаною інформацією ви зможете на сайті https://nonarcotic.com.ua/uk/lviv