Вилкові навантажувачі - клас спеціалізованого складського обладнання, призначеного для навантаження, розвантаження та переміщення вантажу в обмеженому просторі виробничих, складських, торгових, сільськогосподарських, комунальних або комерційних приміщень, а також прилеглих територій. При цьому широкий вибір сучасних модифікацій дозволяє підібрати машини, котрі оптимально відповідають поточним завданням, оперуючи такими параметрами, як вантажопідйомність, потужність, габарити, види та розташування підйомних елементів, типи шин.

Як вибрати автонавантажувач

Оптимізація процесу штабелювання вантажів на стелажах різної висоти, для якого використовуються вилочні навантажувачі, багато в чому залежить від їх типу та техніко-експлуатаційних параметрів. При виборі машини ми рекомендуємо приділити увагу наступним моментам:

  1. Вантажопідйомність. Параметр залежить від обсягу робіт і специфіки вантажів. На ринку спецтехніки представлені легкі, середні і важкі і великовантажні навантажувачі, здатні переміщати від 1,5 до 10 і більше тонн.
  2. Висота підйому. Різні моделі машин дозволяють піднімати вантажі на висоту до 10 і більше метрів.
  3. Напрямок розвантаження. Різні модифікації автонавантажувачів дозволяють вибрати фронтальні пристрої (каретка вил розташована спереду) або полуповоротні аналоги з бічним розташуванням затискачів.
  4. Габарити. Переважна більшість навантажувачів відрізняється компактними розмірами, завдяки яким їх конструкції набувають мобільності та простоти в управлінні. Вибір габаритів визначається розмірами та розташуванням стелажів у робочих приміщеннях.
  5. Комплектація. Базова комплектація навантажувачів часто доповнюється різним навісним обладнанням (за потребою замовника). Це можуть бути вила різної довжини, ковші різної місткості, кран-балка, затискачі для бочок або рулонів, стабілізатори тощо.

Не менш важливим критерієм при виборі машини є тип використовуваного палива. Для роботи на відкритому просторі підходять всі види автонавантажувачів: бензинові, дизельні, газові, газобензинові та електричні. А ось для роботи всередині споруд використовувати дизельні та бензинові автонавантажувачі не рекомендується тому що вони виділяють забруднені вихлопні гази у процесі експлуатації.

Купити б/в автонавантажувач або новий?

Купівля нової спецтехніки від виробника не завжди вигідна для власників середнього та малого бізнесу. Саме тому наші пропозиції можуть бути кращим рішенням для всіх бажаючих зменшити витрати при створенні парку спецтехніки. Недорого купити автонавантажувач б/в у компанії «Денал Груп» з тривалою гарантією - це найкраще рішення! Адже ціна навантажувача, що був у використанні, істотно нижче, ніж нової аналогічної машини, а якість, надійність і експлуатаційні характеристики практично на одному рівні!

навантажувач

Більш детальна інформація на сайті https://denal.com.ua