У сучасному світі коли, майже весь день проводиться у офісі або іншому закритому приміщенні, у вільний час хочеться бути поза стінами дома, а точніше в подорожах та на прогулянках з родиною чи друзями. Відповідно, велика сумка буде лише обтяжувати руки і створювати для її власника чи власниці зайву головну біль тим, де її залишити аби не забути, або ж куди покласти кредитні картки та гроші.

Саме проблему з грошима можуть вирішити зажими для грошей. Експерти інтернет-магазину Імідж підкреслюють, що сучасний асортимент виробів дає можливість обрати зажим для грошей на будь-який смак.

Як обрати зажим для грошей?

Такий аксесуар є надзвичайно популярним виробом, який зустрічається як серед жіночого, так і серед чоловічого гардеробу. До речи, останнім часом зажими стали використовуватися все частіше, що підкреслює їх стильність та актуальність.

Зажим для грошей від Cartier

Якщо порівнювати зажим із гаманцем, що має окремі відділення і для візиток, і для монеток, і для паперових грошей, зажим має тільки одну функцію — зберігати лише паперові гроші, а іноді ще й кредитні картки. Саме тому, зажим є надкомфортною річчю, особливо у тих випадках, коли в сумці немає місця, або ви хочете, щоб руки були вільними.

Як правило, сучасні зажими існують у двох видах:

Шкіряні. Мають магнітну застібку. Чудовий варіант подарунку. Підходять для щоденного використання, оскільки виготовляють з якісного, довговічного матеріалу.

Металеві. Виготовляються виключно зі полірованої сталі. Іноді можуть мати інкрустацію дорогоцінними каміннями або металевими позначками з гравіюванням.

Шкіряний або металевий зажим не лише створить імідж, а буде ще й корисним доповненням для чоловічого або жіночого гардеробу. Шкіряні вироби, як правило, мають вигляд невеликою книжечки, що ззовні нагадує гаманець, але має менші розмірі: такі, щоб зажим можна було помістити в руку чи кишеню.

Окремі моделі зажимів мають передбачене відділення спеціально під кредитні картки та візитівки. Одначе, варто розуміти, що такий додатковий функціонал, звичайно же, додає зажиму розмірів, а значить, може впливати на стиль на зручність виробу.

Аксесуари для жінок і чоловіків

Експерти інтернет-магазину Імідж рекомендують модникам обрати одразу два варіанти зажиму: перший той, що буде маленьким для декількох купюр та легко вміститься у кишені, а другий — більший за розміром, який можна використовувати у якості стильної заміни гаманцю.

Що стосується місткості виробів, то звичайні моделі, що не мають додаткових відділень можуть утримувати до 15-20 купюр, а ті, що виготовлені з металу та мають менші розміри — всього до десяти паперових грошей.

У будь-якому випадку, вибір тієї чи іншої моделі зажиму з додатковим функціоналом, особливим дизайном, гравіюванням — це справа кожного окремого покупця.