ламіновані дверіПроводите ремонт в будинку і потрібно купити недорогі міжкімнатні двері? Заощадити, не жертвуючи інтер'єром, дозволять ламіновані конструкції. Такі двері естетичні і мають досить привабливу вартість.

Основні переваги ламінованих дверей

Є кілька причин (крім економії), за якими ламіновані двері користуються величезною популярністю:

  • Варіативність. Технологія дозволяє випускати двері в різноманітному дизайні. Виробник використовує декоративну плівку. Вона може бути самих різних відтінків, містити принти. Досить популярні ламіновані двері з плівкою, що імітує малюнок породи дерева.
  • Простота монтажу. Ламіновані двері мають порівняно невелику вагу. Щоб встановити таку конструкцію, не потрібно зміцнювати отвір.
  • Зручність експлуатації. Ламіновані двері не вимагають складного догляду. Їх чистоту досить просто підтримувати.
  • Збереження товарного вигляду. Сильна сторона дверей – стійкість до стирання. Двері непогано переносять інтенсивне використання. До того ж вони стійко витримують  несильні механічні впливи (наприклад, кігтями домашніх тварин). Ще одна перевага – стійкість до деформації.
  • Нешкідливість. Двері екологічні, не виділяють небезпечних токсинів. Їх цілком можна встановити в спальні або інший житловій кімнаті.

Зрозуміло, багато переваг залежать від виробника. Має значення, наскільки грамотно дотримана технологія, які матеріали були використані і інші подібні нюанси. Тому рекомендується купувати ламіновані двері від перевірених фабрик.

Рекомендації експертів

Будь-які двері прослужить довше, якщо дотримуватися певних правил експлуатації. Ламіновані конструкції – не виняток. Експерти рекомендують:

  • Попереджати серйозні механічні дії. Дрібні подряпини на двері складно залишити. Однак від сильного впливу на покритті з'являються сліди. Проблема в тому, що відновити зіпсоване покриття не вдасться, його доведеться міняти. Тому такі двері не рекомендується ставити, наприклад, в дитячій.
  • Уникати впливу вологи. При значній вогкості або прямому впливі води ймовірно відшарування плівки. Не встоїть встановлювати ламіновані двері в ванній кімнаті.
  • Уникати перепадів температур. Такий мікроклімат характерний для кухні. Та й у ванній нерідко відбувається зміна температури повітря.

При виборі дверей варто враховувати особливості інтер'єру, звертати увагу на використану виробником фурнітуру.