Ставитися до свого здоров'я потрібно серйозно. Не варто чекати, поки симптоми недуги стануть вираженими. Багато хвороб починають розвиватися непомітно для людини. Щоб вчасно виявити захворювання і знизити ризики, варто регулярно проходити медичні обстеження. Повну діагностику рекомендується робити 2-3 рази в рік до 30 років. Потім відвідування медичної лабораторії доведеться зробити частішим. Деякі обстеження рекомендується проводити щорічно, незалежно від віку і стану здоров'я.

Де пройти обстеження?

Важливо вибрати надійну лабораторію, якій ви зможете повністю довіряти. Пам'ятайте, що правильно встановлений діагноз - 50% успіху на шляху до одужання. Тому не варто вирушати в державну клініку. Справа в тому, що лабораторії при таких лікарнях погано оснащені. Багато що обладнання застаріле. Деяких дорогих пристроїв і інструментів може не бути в наявності.

Приватні клініки рідко обладнають лабораторії на своїй території. Зазвичай вони співпрацюють зі сторонніми компаніями. У самих медичних центрах є тільки найнеобхідніше обладнання. Саме з цієї причини багато хто воліє здавати тести і аналізи в окремих медичних лабораторіях.

Рекомендується перевіряти репутацію діагностичного центру. Оцінки і коментарі зазвичай вдається знайти на тематичних сайтах, форумах, в блогах. Про центр сінево вiдгуки досить хороші. Це дозволяє сподіватися на європейський рівень послуг.

Що являє собою компанія «Сінево»?

Це мережа лабораторій, яка діє в кількох країнах. Її маніпуляційні кабінети відкриті в багатьох українських, німецьких, польських, румунських, чеських, болгарських містах. Вони оснащені сучасним обладнанням від відомих західноєвропейських виробників. Зокрема, для проведення багатьох тестів і аналізів використовується техніка Раш Діагностікс. Це дозволяє гарантувати високу точність досліджень. До того ж в штаті працює висококваліфікований персонал.

Які обстеження потрібно проходити регулярно?

Рекомендується щороку робити:

  • загальний аналіз крові;
  • аналіз крові на цукор;
  • загальний аналіз сечі;
  • електрокардіограму;
  • флюорографію.

Процедури, які потрібно проходити раз в пару років – мамографія (для жінок), онкомаркер, біохімічний аналіз, колоноскопія.

Хоча б раз у п'ять років варто пройти МРТ. У деяких випадках може знадобитися виконати його частіше. За направленням лікаря проходять УЗД внутрішніх органів.