6 грудня з 1993 року оголошено святковим днем. Саме в цей день в Україні відзначають День Збройних сил України. Сьогодні все військові, та й просто чоловіки, які проходили військову службу, раніше приймають поздоровлення від уряду країни, друзів і рідних. Новини України попереджають всіх, щоб вони не забули привітати всіх чоловіків, та й самі приєднуються до привітань. Цей день вважається загальним для всіх видів військ України.

Трохи про погоду на свято і наступний тиждень

Що ж чекає на українців на свято, і яка погода буде спостерігатися в Україні в наступний тиждень. Хоч і на вулиці вже почало грудня сніг вже майже всі жителі України мали змогу побачити, ожеледь також був. Але в найближчі дні синоптики обіцяють потепління. 6 грудня в Україні буде хмарно з проясненнями, в деяких областях йтиме мокрий сніг. Вночі очікується мороз до -6, а ось вдень температура буде підніматися до +2 градусів. А ось ближче до вихідних температура вночі може знизитися до -9 градусів, а вдень до +3 тепла. Що ж буде з погодою далі, можна буде дізнатися трохи пізніше.

Більше актуальних новин на нашому сайті https://znaj.ua/ru.

Ще трохи корисної інформації для українців. Кілька днів тому повідомили про те, що Укрзалізниця не продаватиме поки квитки на поїзд в онлайн режимі і пов'язано це з тим, що система перевантажена і в такому режимі якісно працювати не може. Сьогодні в новинах з'явилася свіжа інформація, в якій розповідається, де ж можна придбати квитки на поїзд. Після численних скарг, які стали надходити на сайт Укрзалізниці, адже на свята багато хто їде відпочивати або в гості, а купити квитки онлайн у них немає можливості. Сьогодні представник Укрзалізниці розповів, що робити, якщо раптом стався збій в системі під час замовлення квитка. Якщо раптом виявлена ​​помилка в системі, то клієнтам потрібно зателефонувати на гарячу лінію або відправити електронний лист на електронну пошту. І тоді представник Укрзалізниці зможе допомогти розібратися в будь-якому питанні.

дізнатися більше про насущне України та світу можна на нашому сайті. Інформація оновлюється майже щогодини. Кожен користувач може відстежувати її через комп'ютер або смартфон.