Придбайте екологічно чистий сир будь-якого сорту натурального походження від ТМ “Магур”. Виробництво крафтового сиру відбувається згідно з усіма стародавніми традиціями сироваріння. Майстри роками шукали ідеальну рецептуру шляхом збору знань та умінь, шляхом експериментів. Найважливіший інгредієнт у мистецтві сироваріння - це високоякісне коров’яче молоко. Наше виробництво відрізняється від інших тим, що знаходиться у місцевості з найгарнішими краєвидами Львівщини - на горі Пікуй. Будь-хто знає, що карпатські пасовища є найціннішими серед інших насамперед завдяки мінеральним джерелам, гірським хребтам та натуральному різнотрав’ю. У цьому й полягає увесь секрет майстерного сироваріння. Ми маємо безліч винагород за наші старання, адже все чого ми прагнемо - робити людей щасливими і ближче до природи. Сир без будь-яких домішок зробить щасливим кого завгодно!

Також ми пропонуємо Вам завітати до нашої сироварні на екскурсію та ознайомитися із детальним процесом виготовлення справжніх карпатських шедеврів. Під час екскурсії Ви також дізнаєтеся багаторічну історію існування сироварної справи, продегустуєте сири власного виробництва, отримаєте можливість побачити краєвиди Карпат та піднятися на славетну гору Пікуй.

Різновиди сиру

ТМ “Магур” виготовляє безліч неперевершених на смак сирів:

  • Розсільні (різновиди моцарели);
  • М'які (скаморца, паніні, рікота);
  • Напівтверді (гуснянський сир в асортименті);
  • Тверді (Газда).

Купити м'який сичужний сир можна на сайті https://magur.com.ua/ за найвигіднішими цінами. М’які сичужні сири відрізняються своєю особливою ніжністю та багатогранністю молочного смаку. М’які сири отримують завдяки процесу заквашування молока із сичужними ферментами. Наше виробництво налічує три види м’якого сиру:

  • Скаморца;
  • Паніні;
  • Рікота.

Скаморца - це італійський сир характерної грушоподібної форми, завдяки чому він і отримав таку назву. Кислувато солодкий присмак, еластична консистенція, особлива скоринка сиру роблять його прекрасним доповненням до багатьох страв та смаколиків.

Паніні - це ніжний молочний сир, що при плавленні розтягується у тонкі нитки. Саме тому паніні нерідко використовують для піцци чи інших гарячих страв.

Рікота - сироватковий сир традиційно італійського походження. Серед інших сирів має найменшу жирність, тому вважається найбільш корисним. Має солодкувато-молочний присмак та ніжну пастоподібну структуру.

Замовляйте будь-який сир від ТМ “Магур” оптом чи у роздріб!